CS:GO 10 Yaşında!!

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
CS:GO çıkalı tam 10 yıl oldu.
1661103499964.png

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Oynadığım ilk oyundu galiba. Tüplü bir bilgisayarda oynadığımı hatırlıyorum. 4-5yaşlarımdaydım . Map de trenler vardı. Güzel zamanlardı.

sezer3636

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
hilelerden bunalıma sokan bir oyun. :) iyiki de bıraktım.

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Herkes hilelerden bahsediyor ama bana nedense hiç hile gelmiyordu.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
İlk çıktığı zamanlarda görmüştüm çok fazla geçmeden almıştım fakat 2015-2016 sonrası oyunda hileler acayip derecede pire gibi yağmıştı başta leveline rütbesine madalyasına kasardım hilelerden aşırı soğdum. 2017 senesine kadarda artık gerek kalmadığı için öylesine oynadım sonrada daha bıraktım baya şey değişti source 2 motoru sağlamca gelmeden oynamam kaç yıl geçerse geçsin beklerim büyük ihtimal. aynı grafikler bi süre sonra bayıyor beni maalesef. ilk çıktığı zamanlarda zaten çok fazla türk kullanıcıda yoktu o sıra zaten ben cs source oynardım benzer grafiklerdi zaten ama geliştikten sonra daha iyi oldu csgo. en azından eskiden silverler baya oynayamıyordu şimdiki silverler global ayarında oynuyor zaten yüksek rütbeli kişiler silver hesaplardan girip eğleniyorlardı eğlencesine iyidi ama şimdi oda olmuyor herif legit hilesini açıyor keyfine bakıyor. o eski matchmaking olayları bitti bana göre kimine göre kendi attığı bomba ile öldüğü kimine göre sen kafanı kadıköy'den kafanı uzatır uzatmaz ığdır'dan vuracak bi canavar misali en basitinden kısacası kimine göre efsane kimine göre nefret ama kral dedesine yarışır bi torun olmayı başardı csgo ama ilk göz ağrısı 1.6 bi başkaydı zamanının efsane oyunu olmaya tarihini yazdı zaten hepsinin zamanı kendisine göre iyidi ve ilerlemeyede devam edecekler.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri