Cs Go Iyi Sistem Için Ayar Önerisi

Agony13

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
arkadaşlar cs 2 için indirdim ben açık beta geldi sandım ama zaten rankım kapalı olduğundan düşmemiş bana neyse benim diyeceğim şey şu ben önceden dandik bi laptoptan oynuyordum zorunlu olarak en düşük çözünürlük ve ayarlarda oynuyordum şimdi şükürler olsun iyi bi pc aldım ama ayarları yine en düşükte mi oynanayım

not sistem aldım monitöre param yetmedi o yüzden eski monitör var onu kullanıyorum o da max 1024 768 ayarında 75 hz oluyor 1080p 60 hz mi 1024 768 75 hz mi

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
arkadaşlar cs 2 için indirdim ben açık beta geldi sandım ama zaten rankım kapalı olduğundan düşmemiş bana neyse benim diyeceğim şey şu ben önceden dandik bi laptoptan oynuyordum zorunlu olarak en düşük çözünürlük ve ayarlarda oynuyordum şimdi şükürler olsun iyi bi pc aldım ama ayarları yine en düşükte mi oynanayım

not sistem aldım monitöre param yetmedi o yüzden eski monitör var onu kullanıyorum o da max 1024 768 ayarında 75 hz oluyor 1080p 60 hz mi 1024 768 75 hz mi
75 kullanırdım ben

MehmetCalisir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
75hz. tercihim olur. Ayarlara gelince oyun zevkinizle alakalı olan bir durum. Ben cs vb rekabet oyunlarında akıcılığa önem veriyorum bu yüzden pc ne kadar iyi olursa olsun grafik ayarları en dipte oynuyorum.
Rust ta da aynı şeyi tercih ediyorum. Ayarlarken "çoklu cpu kullanımı" gibi ayarlara dikkat ederek en basit grafik ayarlarını seçebilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri