26.000-30.000 TL Cs2 Için Sistem Toplamak.

Repla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci
i7
Ekran Kartı
4060
Herkese iyi pazarlar. Bilgisayarım eskidiği için yeni bir sistem almak istiyorum ama işin içinden çıkamadım ve sizlerin yardımına ihtiyaç duyuyorum. Maalesef sistem özellekleri vs çok anlamıyorum. Şahsen kendim uzun yıllardır sadece CS oynuyorum ve alacağım sistemde cs2yi ortalama 300fpslerde oynatması gereken bir sistem olmalı. Ve uzun yıllar kullanmak isteyeceğim bir sistem. Bütçe olarak 30k ayırabilirim. 30kyı biraz geçebilirde. Hazır sistemde olabilir. itopyada aşağıdaki linkde görebileceğiniz bir kampanya var. Sizce bu sistem gerçekten uygun ve kaçırmaman gereken bir kampanya mı. Daha uygun fiyata aynı sistemi alabilir miyim? Desteğiniz için teşekkürler.

Bu sistemde gözüme uygun ve güzel geldi sizce kıyaslandığı zaman hangisi daha mantıklı?

Son düzenleme:

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
587
Moniitörün fiatını nası düşüyorsunuz Bi de ,bi extra indirim daha mı var.

KS

Repla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Moniitörün fiatını nası düşüyorsunuz Bi de ,bi extra indirim daha mı var.
Monitörün fiyatını düşmüyor yanında veriyorlar ve asus ekran kartı olduğu için belli kartlarda cashback kampanyası yapılmış. 2800tl geri ödeme alınıyor. Monitörün sıfır fiyatı ise 4000-5000tl.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
587
Vatandakinin fiatı daha uygun.Ama itopyadaki e.kartı daha güçlü.monitör +indirimi düşsek ,itopyada kasa 31500 e falan gelir. Aradaki 5000 tl fark ,7800XT bile olsa biraz fazla.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri