Custom Klavye Için Yardım.

KS

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
757
Forum tarihinin en derin kavgalarından biri, Uzmanların kavgası.
Forum Belgeselleri 1. Bölüm (!)

Kavga etmiyoruz ya tartışıyoruz.

@Lory hayırlı olsun o zaman :D
Saolasın şimdi en kaliteli switch lerden olan akko v3 pro mu ne ondan alacağım. Şu konuya bir de sen bak hatta.

Markasini bil degistirelim :Dd
HP diyorum.

erkoo3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İstediğin yerden alabilirsin. Ben önerebilirim istersen. Mesela kasa mı whatgeek den indirim kodu ile 36 dolara aldım. Kartınızın yurt dışı alışverişi açıksa otomatik TL yi dolara çeviriyor karttan. Şimdi aliexpresten gateron yellow milky pro alacağım. Keycaps e daha karar vermedim yukarıda linkini attığım en ucuz keycapslerden biri ama.ben harflerden ışık gözüksün istiyorum o yüzden hala araştırıyorum onu. Kasa indirimi bitmesin diye hemen aldım switch ve keycapsler yakında yani. Toplaması da çok zevkli evet. Hemde alacağın klavyeye göre daha kaliteli ve daha güzel oluyor.
valla hayır demem

KS

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
757
valla hayır demem

24WG24 indirim kodu ile 1000tl ye bunu aldın.

Amazon Prime alıp 800 TL ye bunları aldın.

Keycaps leri aliexpresten araştırıp sevdiğini alabilirsin. En ucuz ve güzel tuşlar bunlar pbt olmasına özellikle dikkat etmelisin. Neyse bunlar 250 ye geliyor ve klavyeniz 2k ya tamamlanıyor.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,968

24WG24 indirim kodu ile 1000tl ye bunu aldın.

Amazon Prime alıp 800 TL ye bunları aldın.

Keycaps leri aliexpresten araştırıp sevdiğini alabilirsin. En ucuz ve güzel tuşlar bunlar pbt olmasına özellikle dikkat etmelisin. Neyse bunlar 250 ye geliyor ve klavyeniz 2k ya tamamlanıyor.
Pbt değil doubleshot pbt

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri