Custom klavye veya switch önerisi

wappeN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Arkadaşlar selamlar hiç uzatmadan direk konuya gireceğim elimde şuan "Redragon K552 Kumara Siyah" versiyonu mevcut ve bu klavye bilmeyenler için Hot Swap özellikli bir klavye yani switchlerini uyumlu olduğu her switch ile değiştirebiliyorum sormak istediğim şey şu bu apex pro klavysinde ki omni switch o klavyeye özel biliyorum fakat ona yakın veya o tarz bildiğiniz switch var mı? Klavyeyi custom modlamak istiyorum fakat o tarz FPS oyunları konusunda ve yazı yazma konusunda gerçek manada çok hızlı tepkime veren switchler arıyorum gateron harici tüm switch önerilerine açığım bu birinci sorumdu.

İkinci olarak "Redragon K630 Dragonborn %60 TKL Beyaz" alıp modlamak mı mantıklı yoksa şuan ki klavyemi hem keycap hem de switch olarak mı modlamak daha mantıklı?

fahrettinaga

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
39
Fps oyunu için bence 60 lik klavye hem şık hem güzel bütçe varsa denebilir

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Switchler hakkında bilgim yok ama K630 klavye galiba şuan satılmıyor veya satılan yerde de parası fazla yüksektir gibime geliyor. Tam fiyatta önemli ama şuan ki klavyeniz üzerinde çalışma yapmanız bence daha mantıklı olur gibi.

KS

wappeN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Switchler hakkında bilgim yok ama K630 klavye galiba şuan satılmıyor veya satılan yerde de parası fazla yüksektir gibime geliyor. Tam fiyatta önemli ama şuan ki klavyeniz üzerinde çalışma yapmanız bence daha mantıklı olur gibi.
Öyle yapacağım fakat adam gibi switch bulamadım maalesef..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri