Fırsat DA GT-2 Sistem 9.999₺

ForzaX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
106
Donanım arşivi sistemini çıkardı.

Yapıştırın.

Moderatörün son düzenlenenleri:

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
İkiside gayet güzel ancak kişisel tercihim amd sistem olurdu ilerleyen dönemde işlemci yükseltmeye kalktığınızda h610m anakart 12100f ten daha yüksek k serisi olmayan işlemcileri besleme konusunda sıkıntı yaşatabilir. K serisi işlemci isteyen zaten z serisi bi anakart tercih edecektir. O yüzden amd tarafı daha ağır bastı bütçesi uygun olan arkadaşlar kaçırmasın.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Valla güzel sistem de gene pahalı abi bana şuan pchocasının sistemini bekliyorum eğer orayıda tututamassak fiyat açısından 10 ay sonra staj parasıyla ne alabilirsem :) :)

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
@ugur.gozaydin üstadım hangisi daha mantıklıdır. İleriye dönük genel olarak FPS oyunları oynasamda hikayeli oyun oynamayı da seviyorum.Direk bunu almak mantıklı mı yoksa PC Hocasının sistemini mi bekliyelim? Sadece kasa için bütçem 10-12k

Son düzenleme:

Reignover

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
AMD serisinde daha az fiyata 12900K serisine denk 5800X3D yükselmesi yapabilirsiniz ileriye dönük bakarsak ama anakart çok zayıf. Bu yüzden 12100F sistem mantıklı bence.
hocam çok arada kaldım 2sinden birini seçmem gerek genelde valorant lol tarzı oyunlar oynayacağım arada bir belki sistemi zorlarım sence hangisini alayım?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
hocam çok arada kaldım 2sinden birini seçmem gerek genelde valorant lol tarzı oyunlar oynayacağım arada bir belki sistemi zorlarım sence hangisini alayım?
Oyun performansı olarak bakarsak 12100F alınmalı ama genel iş gücü ve ileride daha yüksek kartlara yükseltme yapılacaksa Ryzen 5500 sistem alınmalı.

KISIRLIK BULGUR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
33
Hocam daha çok valo falan oynuosan kesinlikle amdyi al derim. Çünkü amd islemcileri rekabetçi daha performanslı diye biliyorum

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
59
AMD serisinde daha az fiyata 12900K serisine denk 5800X3D yükselmesi yapabilirsiniz ileriye dönük bakarsak ama anakart çok zayıf. Bu yüzden 12100F sistem mantıklı bence.
Üstadım sence Intel sistemini mi almalıyım yoksa PC hocasını mi beklemeliyim? Forumda giriş orta segment diye belirlenmiş sanırım 10-12k bütçem mevcut

Reignover

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Oyun performansı olarak bakarsak 12100F alınmalı ama genel iş gücü ve ileride daha yüksek kartlara yükseltme yapılacaksa Ryzen 5500 sistem alınmalı.
peki siz benim yerimde olsaydınız bu pcyi alır mıydınız, arada kaldım açıkçası bir yandan nvidia fiyat keseceğini açıkladı daha iyi sistemler gelir diye bekliyorum bir yandna dolar problemi var

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
peki siz benim yerimde olsaydınız bu pcyi alır mıydınız, arada kaldım açıkçası bir yandan nvidia fiyat keseceğini açıkladı daha iyi sistemler gelir diye bekliyorum bir yandna dolar problemi var
Bir üstat derki bu fiyat belki de gördüğün en iyi fiyat olabilir ama yine de PCH sistemini beklederim

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Ben şahsen 5500 ü seçerdim , Upgrade imkanı daha fazla , anakart daha iyi , ve çoklu işlem performansı işlemcinin çok daha iyi . Kesinlikle çok iyi fiyat. Alınır. Kaçırılmaz.

Arda Coşkun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar sepwt kısmında her f5 attığınızda başkalarının bilgisini görüyorsunuz.d aşırı saçma direk çıktım pc hocası sistemini bekleyeceğim orta segment mi olacak bir bilginiz var mı?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Ben fiyatlar konusunda bir şey diyemem beklemek yada beklememek size ait bir karar. Alacaksanız ben olsan 12100F sistemi seçerdim ama yükseltme yapacaksam AMD sistemi seçerdim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri