Dark Guardian PRO kasası için fan önerisi (Mayıs 2022)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Ben olsam P500A kasasını alırdım üzerinde de önerdiğim fanları veya beğendiğiniz bir fan setini alırdım ama DARK fan almayın gidipte AEROCOOL fan varken.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Ben olsam P500A kasasını alırdım üzerinde de önerdiğim fanları veya beğendiğiniz bir fan setini alırdım ama DARK fan almayın gidipte AEROCOOL fan varken.
Dark guardian pro kasasını almanın sebebi fanlar soğutucu kısmını geçtim ne gariptir ki Rgb renk döngüsünde kasıyor sanki renk geçişleri bide benim bu aldığım kasada RX 6750 xt ile ryzen 7 5700 x kullanicam hava sirkülasyonu kötü olsun istemem o yüzden de 360 mm sıvı soğutma sığacak kasa arıyordum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Dark guardian pro kasasını almanın sebebi fanlar soğutucu kısmını geçtim ne gariptir ki Rgb renk döngüsünde kasıyor sanki renk geçişleri bide benim bu aldığım kasada RX 6750 xt ile ryzen 7 5700 x kullanicam hava sirkülasyonu kötü olsun istemem o yüzden de 360 mm sıvı soğutma sığacak kasa arıyordum
P500A + önerdiğim fanlar yada farklı bir fan. Konu bu kadar dediğim gibi.

Şu RGB yavaşlık sorunuza da artık yanıt vereyim kasıyor gibi görünmesinin sebebi efekti yavaşlatıyorsunuz olay bu. Her RGB fanda mutlaka RGB hızı ayarı olur.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
P500A + önerdiğim fanlar yada farklı bir fan. Konu bu kadar dediğim gibi.

Şu RGB yavaşlık sorunuza da artık yanıt vereyim kasıyor gibi görünmesinin sebebi efekti yavaşlatıyorsunuz olay bu. Her RGB fanda mutlaka RGB hızı ayarı olur.
Hocam sana zahmet veriyorum ama sence bu videonun başındaki rainbow efektindeki kasma gider mi alsam dönüş hızını arttırdığımda bı bakabilirmisin sana zahmet

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
RGB hızından kaynaklı bir efekt dediğim gibi. Maksimum hızı nedir o efektin bilmiyorum ama size tavsiyem P500A gibi bir kasaya DARK fan almayın. Aslında AEROCOOL bile yakışmaz ama daha pahalı marka bir set yakışır ama bütçe odaklı gidiyoruz burada AEROCOOL öneririm dediğim gibi.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
RGB hızından kaynaklı bir efekt dediğim gibi. Maksimum hızı nedir o efektin bilmiyorum ama size tavsiyem P500A gibi bir kasaya DARK fan almayın. Aslında AEROCOOL bile yakışmaz ama daha pahalı marka bir set yakışır ama bütçe odaklı gidiyoruz burada AEROCOOL öneririm dediğim gibi.
Tamamdır hocam keşke bütçeyi arttırabilsem ama paranın nerdeyse %80 ini işlemci ekran kartı ve anakart yedi digerlererine bolusturmeye çalışıyorum elimde kalanı

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Anladım, ben önerilerimi yaptım 3 kasa olarak. Karar sizde. Fan önerimde F/P odağında ve sizin görsel kriterleriniz odağında bütçeye bağlı AEROCOOL markasından yana onu zaten biliyorsunuz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri