Ddr5 Ankart Önerisi

panorama1649

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Herkese iyi forumlar. DDR5 anakarta geçmek istiyorum, kullandığım diğer parçalarla uyumlu çalışabilecek, beyaz renkte VRM soğutma blokları olan, 7.5k-10k arasında, ARGB soketleri olan intel yonga ATX anakart önerir misiniz?

hiyper

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Herkese iyi forumlar. DDR5 anakarta geçmek istiyorum, kullandığım diğer parçalarla uyumlu çalışabilecek, beyaz renkte VRM soğutma blokları olan, 7.5k-10k arasında, ARGB soketleri olan intel yonga ATX anakart önerir misiniz?
buna bi bakabilirsin

KS

panorama1649

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
buna bi bakabilirsin
Bu kategoride birçok model mevcut, uyumsuzluk yaşamamak için sadece alacağım anakartın LGA1700 destekli olmasına dikkat etsem yeterli değil mi? Bir de Marka ve model olarak alınır veya alınmaz diyebileceğiniz ürünler var mı?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,186
Kesinlikle bunu al

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
338
12100F işlemci ile ,bence masrafa girmeyin Elinizdeki anakart idare eder. Tabi,yine de ,siz bilirsiniz.

KS

panorama1649

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

hiyper

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Üstteki önerilen üründen eksikliği var mı acaba?

İleride işlemciyi de değiştirmeyi düşünüyorum, hatta kademeli olarak tüm parçaları upgrade yapacağım.
karşılaştırmasına buradan bakabilirsin. Arkadaş da üstte yazmış elinizdeki işlemciye ve ekran kartına göre bu kadar pahalı bir anakart almanıza bence gerek yok sıfırdan bir değişiklik yapıcam derseniz olabilir ama anakarta o kadar para vermek yerine yeni bir işlemci almak daha mantıklı

karşılaştırmasına buradan bakabilirsin. Arkadaş da üstte yazmış elinizdeki işlemciye ve ekran kartına göre bu kadar pahalı bir anakart almanıza bence gerek yok sıfırdan bir değişiklik yapıcam derseniz olabilir ama anakarta o kadar para vermek yerine yeni bir işlemci almak daha mantıklı
anakartlar aşağı yukarı aynıdır çok büyük ekstraları yoktur oyun için alıyorsanız performansa çok katkısı yoktur

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,186
Üstteki önerilen üründen eksikliği var mı acaba?

İleride işlemciyi de değiştirmeyi düşünüyorum, hatta kademeli olarak tüm parçaları upgrade yapacağım.
Z serisi en kaliteli serisi h b ve z h giriş b orta z en üst seviye hazır paran varken en üst seviye al

KS

panorama1649

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

anakartlar aşağı yukarı aynıdır çok büyük ekstraları yoktur oyun için alıyorsanız performansa çok katkısı yoktur
Oyuna çok katkısı olmadığını biliyorum, ben kasa içi estetik görüntüsü güzel olsun ( ATX kasaya ATX anakart kullanmak için), kasa fanları ve daha sonra alacağım sıvı soğutma ve diğer fan rgb kablolarını anakarta bağlamak zorundayım çünkü anakartımda ARGB soket yok. Ardından Ram ve işlemciyi de değiştirmeyi düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri