Çözüldü Directxrunnable Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet0024

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çözüm yollarından olan antivirüs programı ile tarattırmayı daha deneyemeden programının kurulmasına ve indirilmesine dahi izin vermiyor nasıl kurtulabilirim bundan
Screenshot_34.png

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hangi antivirüsü indirmeyi denediniz ? Kaspersky denemediyseniz denemenizi öneririm. Silemiyorsanız format atın.

KS

mehmet0024

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hangi antivirüsü indirmeyi denediniz ? Kaspersky denemediyseniz denemenizi öneririm. Silemiyorsanız format atın.
Kaspersky indirmeyi denemiştim ama o da indirme sayfayı açılırken boş sayfa gelip engelleniyordu, video resim vs. şeyleri de usb ye aktarmak için uğraşırken hata veriyordu en son resimleri internet kapalıyken aktardım.Hiçbir program indiremiyor ve kuramıyorum.Biraz format atmak hakkında araştırma yaptım ama sanırım ben de bilgisiyarı yeniden başlat + shift yaparak gelen ekrandan sorun gider kısmından bilgisiyarı sıfırlama kısmı yok dolayısıyla bilgisiyarım garanti kapsamında olduğu için servise göndereceğim sanırım.Başka bir öneriniz varsa çok memnun olurum

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Kaspersky indirmeyi denemiştim ama o da indirme sayfayı açılırken boş sayfa gelip engelleniyordu, video resim vs. şeyleri de usb ye aktarmak için uğraşırken hata veriyordu en son resimleri internet kapalıyken aktardım.Hiçbir program indiremiyor ve kuramıyorum.Biraz format atmak hakkında araştırma yaptım ama sanırım ben de bilgisiyarı yeniden başlat + shift yaparak gelen ekrandan sorun gider kısmından bilgisiyarı sıfırlama kısmı yok dolayısıyla bilgisiyarım garanti kapsamında olduğu için servise göndereceğim sanırım.Başka bir öneriniz varsa çok memnun olurum
Siz zaten antivirüs denemişsiniz olmuyorsa format önerirdim. Garanti varsa uğraşmayın servise yollayın yapıp geri versinler.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Format deneyin.

KS

mehmet0024

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Alakasız bir şekilde laptopu yarım saat kadar kapalı halde bıraktıktan sonra Kaspersky'ı tekrar kurmayı deneyip kurdum.Tarama yapıp temizlenmesinden sonra da ekteki sorunum çözüldü.Yardımlarınız için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri