discord java script hatası

birkantrdemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
merhaba kolay gelsin bilgisayarımda discord hata veriyor internetten cok video baktım  kaldırmaya çalısıyorum kaldıramıyorum kayıt defterinde adı cıkmıyor progm ekel akldırdan kaldıramıyorum localapp applocaldata oralardan silip görev yöneticisinden axeleri kapatıpta denedim bir türlü cözemedim bunun için illa format mı atmam lazım yardımcı olabilir misiniz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
IObit Uninstaller , Revo Uninstaller veya Ashampoo Uninstaller yazılımlarından biri ile kaldırın. Bu yazılımlar tüm kalıntıları regedit girdileri ile kaldırır yazılımı. Ben 5 yıldır IObit Uninstaller kullanıyorum indirimde satın almıştım gayet memnunum. Free sürümü nasıl bilmiyorum ama iş görebilir.

KS

birkantrdemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
ugur.gozaydin' Alıntı:
IObit Uninstaller , Revo Uninstaller veya Ashampoo Uninstaller yazılımlarından biri ile kaldırın. Bu yazılımlar tüm kalıntıları regedit girdileri ile kaldırır yazılımı. Ben 5 yıldır IObit Uninstaller kullanıyorum indirimde satın almıştım gayet memnunum. Free sürümü nasıl bilmiyorum ama iş görebilir.

evet kaldırdı cok teşkkür ederim ama tekrar kurdugumda yine bu hatayı veriyor bunun sebebi nedir ? normalde eskiden kaldırıp kurunca düzeliyordu 1 kere daha olmustu artık kaldırıp kursamda hep hata veriyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Kurulumda hangi hatayı alıyorsunuz? SS alıp paylaşırsanız daha iyi olur. Birde işletim sisteminizi yazarsanız oda iyi olur.

KS

birkantrdemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
discord java script hatası veriyor yine tekrar kurunca sistem

win 10

rtx 570 ekran kartı

b450 m gaming msi ana kart

16 gb corsahari 3000 mhz ram

amd ryzen 5 2600

KS

birkantrdemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
ugur.gozaydin' Alıntı:
JAVA eksiğiniz var gibi birde JAVA kurulumları sonrası tekrar deneyin.

JAVA 32 Bit :
JAVA 64 Bit :

İkisini de kurup sistemi yeniden başlatın ve tekrar kurmayı deneyin.

java kurudm yine aynı hatayı verdi daha öncede java yokken kuruluyordu bu zaten

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Sistemi bence geri yükleme bölümünden bu sorunların olmadığı tarihe geri yükleyin. Bu şekilde çözülmeyecek hatanın çözümünü nette bulamadın aklıma gelenleride uygulattım size sonuç değişmedi. Siz sistem geri yükleme yapın sorunun olmadığı bir tarihe sorun kendiliğinden çözülecektir büyük ihtimal.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri