Edifier G2 Kulaklık Alınır Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Marka olarak F/P ürünleri olan iyi bir markadır. Ürünü yurtdışı kaynaklardan biraz araştırdım 10 üzerinde 7 puanlık bir ürün diyebilirim kendisi için. Bu fiyata pişman edeceğini düşünmüyorum.

KS

denizrk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Marka olarak F/P ürünleri olan iyi bir markadır. Ürünü yurtdışı kaynaklardan biraz araştırdım 10 üzerinde 7 puanlık bir ürün diyebilirim kendisi için. Bu fiyata pişman edeceğini düşünmüyorum.
Hocam peki ch321 mi yoksa bu mu? Arasındaki fiyat farkına değer mi? Yoksa bunu alıp geçeyim mi çok büyük fark yoksa.

Fouxt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
uğur abi forumda bir ara edifier nb2 pro kulaklığını öneriyordun arkadaşımda varmış ondan alacağım hiç kullanmamış nasıl kulaklıktır sence hala tavsiye ediyor musun ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
uğur abi forumda bir ara edifier nb2 pro kulaklığını öneriyordun arkadaşımda varmış ondan alacağım hiç kullanmamış nasıl kulaklıktır sence hala tavsiye ediyor musun ?
Bu ürünü evet öneriyordum iş yapar kaça alacağınıza bağlı değişir. Kendi konunuzu açın lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri