Eğitim Için Webcam

Buğra Sümertekin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar, ben öğretmenlik okuyorum 1. Sınıf öğrencisiyim ve sürekli online dersler, toplantılar, sınavlar, bunların yanı sıra katıldığım eğitim programları, seminerler ve mesleğim gereği ders vereceğim için önümüzdeki yıllarda beni üzmeyecek bir webcam arıyorum. Aklımda iki tane webcam var, birisi logitech c920s hd pro, diğeri ise razer kiyo (ring light modeli) ikiside aynı fiyat fakat araştırdığımda bir taraf logitech derken diğer taraf razer diyor, karar veremedim, benim aklımda aslında razer almak vardı ışıklandırma seçeneği olduğu için ama logitech çok daha mı iyi bir kamera bilemedim, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
C920s işinizi rahatlıkla görür
eğer ışıksız alanda iseniz razer ama öbür türlü c920s'de işinizi görür

KS

Buğra Sümertekin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
C920s işinizi rahatlıkla görür
eğer ışıksız alanda iseniz razer ama öbür türlü c920s'de işinizi görür
Benim ışığa karşı biraz hassasiyetim var ve tepemdeki ışığı açmak istemiyorum çok fazla, monitörümün ışığını kullanabilirim en fazla, birde günışığı var tabi, fakat bunların yanı sıra aklıma yurtdışı fiyatlandırmaları takıldı, logi 64 dolarken razer 99 dolar, bu durumda her türlü razeri almak daha mantıklı olmaz mı?

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681

fiyatı razerın ışıklandırma olduğu için daha pahalı olabilir. videoyu izleyerek sizde karar verebilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri