Ekran aniden gidiyor ve gelmiyor

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam ben bu uygulamayı ilk defa kullanıyorum da. İşlemin bitmiş değil mi?

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hallettim hocam. Ayarları da yaptım da bu hep böyle mi olacak ya. Uğraştıran bir durum değil 5 10dklık iş fakat insanın hevesini kaçırıyor :(

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
hocam şuana kadar rx6600den bir şikayetiniz var mı watmann fps drop vs.

sanırım sisteminiz kurulu değilmiş tamamdır hocam
Evet kurulu değil ama bahadır 6800 ve ya 6700xt kullanan bir arkadaşım 1i valo 1i LoL oynarken 2 kere siyah ekran yemiş.
PC'yi harhur kullanmazsan wattman almazsın pek.

hüsoouuee

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
54
Evet kurulu değil ama bahadır 6800 ve ya 6700xt kullanan bir arkadaşım 1i valo 1i LoL oynarken 2 kere siyah ekran yemiş.
PC'yi harhur kullanmazsan wattman almazsın pek.
şuana kadar forumda nerdeyse hiç rx 6600 hatası sorunu görmedimde o yüzden sordum

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Hocam aynı sorunu yaşadım ben de 3 4 kez Fenomend hocamla çözdük gibi duruyor. Kullandıkça göreceğim. Benim önerim fastbootu kapatmanız olurdu. Biostan da kapatın. WHQL driverlar kullanmaya özen gösterin.
kanka ben WHQL 22.5.1 yükledim fakat driveri yüklerken hata 182 alıyorum bilgin varmı sistem rx6700 ryzen 5600

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Bundan önce kaç kez driver kurdunuz?
bende siyah ekran alıyorum ve bazen girdiğimde driver silinmiş oluyor yada ben siliyorum o yüzden kuruyorum bu yaklaşık 5-6 defa oldu fakat son sürümü kurarken bir sıkıntı yaşamıyorum onunda tek sıkıntısı dediğim gibi siyah ekran

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
bende siyah ekran alıyorum ve bazen girdiğimde driver silinmiş oluyor yada ben siliyorum o yüzden kuruyorum bu yaklaşık 5-6 defa oldu fakat son sürümü kurarken bir sıkıntı yaşamıyorum onunda tek sıkıntısı dediğim gibi siyah ekran
Bu gpu da bu sorunu yaşayanlar çok. Çözümü varmı bilmiyorum.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Bu gpu da bu sorunu yaşayanlar çok. Çözümü varmı bilmiyorum.
pc hocası hero sistemi bugün aradım son sürümü yükleyin dediler ddu ile temiz kurulumlu onu zaten yapmıştım fakat tekrar yaptım olmadı şimdi bunu denedim bu da error 182 haatsı veriyor fakat fastbootu kapatmadım birde sistem yeni geldi herhangi bios güncellemesi yapmadım.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
pc hocası hero sistemi bugün aradım son sürümü yükleyin dediler ddu ile temiz kurulumlu onu zaten yapmıştım fakat tekrar yaptım olmadı şimdi bunu denedim bu da error 182 haatsı veriyor fakat fastbootu kapatmadım birde sistem yeni geldi herhangi bios güncellemesi yapmadım.
Bende ddu önerecektim ama işe yaramamış.

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
kanka ben WHQL 22.5.1 yükledim fakat driveri yüklerken hata 182 alıyorum bilgin varmı sistem rx6700 ryzen 5600
Dostum belki AMD cleanup ile driver kaldırmayı deneyebilirsin. Ben o şekilde bir hata almadım. Diğer aldığınız hataların aynısı bende de vardı maalesef. Konuda da bahsettiğim gibi fastbootu Windows ve bios üzerinden kapatın bence. Bı nebze olsun rahatladığını düşünüyorum 3 olacaksa 1 oluyor. Bunun dışında software üzerinden ayarlardan sadece önerilen ile manueli seçin aşağıya fotoğraf bırakacağım daha net anlaşılabilmesi için. Benim yaptıklarım bunlardı yaklaşık 3 4 gündür bı hata almıyorum inşallah sorunsuz devam eder. Driverı ise en son çıkanı kullanıyorum.

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
IMG_20221002_194738_367.jpg

umtr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bendede hero sistemi var 1 watman 3 siyah ekran yedim . ( Lol oynarken ) Siyah ekran geldiğim zaman pcyi açıp kapatıyordum Açtığım zaman ekran kartı gözükmüyordu , yeniden başlat yaptığımda gözüküyor , suanlık böyle kullanıyorum yeni sürümün whql versiyonu gelince geçiçem öyle aşırı sık bi siyah ekran yeme durumum yok Haftada bir çöküyor makine xD

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Hocam PC kapalıyken kapatıyordum ben de ne olur ne olmaz diye. Şak diye şalterden kapatmıyorum. Hâlâ sağlıksız ise siz daha iyi bilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri