ekran kartı önerisi call of duty biraz da minig

B A R O X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
mrb herkese   intel i5 10400f   fury ddr4 2666 mhz 2x8   vs550 powersuply  b460m-a pro   anakart  aldım   geriye ekran kartı kaldı bana hangi anakart önerirsiniz yeni yada sıfır  çok pahalı olmayacak   yapacağım işlem call of duty tüm serileni oynamak olacak online önemli değil  belkide mining olur

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
İncehesap Cuma indirimlerini bekleyin derim. İleride işlemci güncellemesi vs. yaparsınız diye B460 serisine ait Gaming modellerden bir anakart işinizi fazla fazla hem geleceğe yönelik hem şuan için görür. İndirimlerde güzel ürünler oluyor. Cuma saat 21:30 gibi tekrar yazın listede B460 bir anakart varsa önerinizi yaparım.

KS

B A R O X

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
ugur.gozaydin' Alıntı:
İncehesap Cuma indirimlerini bekleyin derim. İleride işlemci güncellemesi vs. yaparsınız diye B460 serisine ait Gaming modellerden bir anakart işinizi fazla fazla hem geleceğe yönelik hem şuan için görür. İndirimlerde güzel ürünler oluyor. Cuma saat 21:30 gibi tekrar yazın listede B460 bir anakart varsa önerinizi yaparım.

teşekkürler  ben ekran kartından bahsediyorum yanlış anlaşılmadım umarım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Yanlış anlamışım. GPU önerisi içinde bu akşamki indirimleri bekleyebilirsiniz bunda değişen bir şey yok.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri