Çözüldü Ekran kartı sabitlenemiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HarunErdem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekran kartı sabitlenemiyor. Ne yapmam lazım? Ekran kartını kasadan çıkan vidayla sabitlemeye çalıştığımda vida bir yerden sonra gitmiyor ve ekran kartı çok hafif yerinden elliyince oynuyor bir sıkıntı olur mu veya ne yapmam lazım

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Merhaba Ekran kartınızın söketine tam oturduğundan emin misiniz? Eğer varsa ekran kartı sökete oturmuş hali ve bi yerden sonra dönmeyen vida kısmının fotoğrafı ekleyebilir misiniz görüpte değerlendirelim . Kasa ve ekran kartı modelinizi de yazarsanız birlikte güzel olur.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ekran kartı sabitlenemiyor. Ne yapmam lazım? Ekran kartını kasadan çıkan vidayla sabitlemeye çalıştığımda vida bir yerden sonra gitmiyor ve ekran kartı çok hafif yerinden elliyince oynuyor bir sıkıntı olur mu veya ne yapmam lazım
Doğru vidaları kullandığınıza eminsiniz değil mi?

KS

HarunErdem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba Ekran kartınızın söketine tam oturduğundan emin misiniz? Eğer varsa ekran kartı sökete oturmuş hali ve bi yerden sonra dönmeyen vida kısmının fotoğrafı ekleyebilir misiniz görüpte değerlendirelim . Kasa ve ekran kartı modelinizi de yazarsanız birlikte güzel olur.
Bugün çok uğraştım yarına bırakayım dedin etrafı topladım o yüzden maalesef fotoğraf atamam / pc hocası hector parçaları

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Vida aşağıdaki ile aynı değil mi?

resim.jpg

KS

HarunErdem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Biraz zorlamanız gerekebilir vida deliklerini. Vida ve montaj deliği doğru ama büyük ihtimalle kasadan kaynaklı biraz zorlamak gerekecektir.
İsterseniz yarın sabah yeniden deneyeyim ona göre size geri bildirim yaparım fotoğrafta ekleyebilirim

KS

HarunErdem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Geçenlerde bir kişi daha montajda sorun yaşamıştı vidalamada ama o bu sistem miydi bilmiyorum ki o kişi vidalamayı sonunda halletmişti.
Benim ekran kartını sabitlemem gereken yer burası değil mi?

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 37
KS

HarunErdem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba müsait misin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri