Yardım Ekran Kartı Sürekli Güç Kesiyor

MustafaErcan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Merhabalar 2 ay oldu gaming genden 3060 ti lı bir sistem topladım. Sistemde tuf gamingin büyük 3 fanlı modeli bulunuyor. Güç kablolarını yerine otturturuyorum mükemmel bir şekilde, o clips oturuyor ama sürekli olarak son zamanlarda ekran kartından o güç kablosu özellikle oyunda ekran kartı fanlı çalışırken kabloyu hareket ettirip pat kablo gevşiyor orda kırmızı güç kablosu algılanamadı ledi yanıyor ekran gidiyor ne yapmamamı önerirsiniz

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Merhabalar 2 ay oldu gaming genden 3060 ti lı bir sistem topladım. Sistemde tuf gamingin büyük 3 fanlı modeli bulunuyor. Güç kablolarını yerine otturturuyorum mükemmel bir şekilde, o clips oturuyor ama sürekli olarak son zamanlarda ekran kartından o güç kablosu özellikle oyunda ekran kartı fanlı çalışırken kabloyu hareket ettirip pat kablo gevşiyor orda kırmızı güç kablosu algılanamadı ledi yanıyor ekran gidiyor ne yapmamamı önerirsiniz
Ekran kartın girişinde mi sorun var yoksa kabloda mı ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Eğer kablonun girişi yada klips kısmı ile alakalı sorun varsa bence ciddi bir durum olabilir. Müşteri hizmetleri ile görüşüp PSU değişimi belki talep edebilirsiniz yada sizi servise yönlendirirler.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Hocam sorunu çözenene kadar bence bu şekilde kullanmayın ekran kartından olabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri