Ekran Kartı

Kadir Ygt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Arkadaşlar merhaba.

Yakın zamanda Amerika'dan bir tanıdığım sayesinde EVGA RTX 2060 12 GB getirteceğim. Bu markada herhangi bir sıkıntı yaşamam değil mi?

Onu kullanmaktan öte satmayı düşünüyorum piyasadan daha uygun bir fiyata.

Moderatörün son düzenlenenleri:

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Bi Sorun Duymadım Bilmiyorum EVGA Markasından

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda Amerika'dan bir tanıdığım sayesinde EVGA RTX 2060 12 GB getirteceğim. Bu markada herhangi bir sıkıntı yaşamam değil mi? Onu kullanmaktan öte satmayı düşünüyorum piyasadan daha uygun bir fiyata.
Hocam öncelikle büyük harfle konu açmak yasak onu düzenleyebilirseniz iyi olur, müsait bir zamanda kurallara bakabilirsiniz:
Sorunuza gelince evga markası güzel işler çıkarıyor sorun olmaz ,ama garanti durumundan dolayı belki piyasadan aşağı satmaniz gerekebilir

KS

Kadir Ygt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Normal fiyatı 8 bin civarı diye gördüm en son. Ben gerekirse 7500 e de satarım o sorun değil. Ama garanti için direkt Amerika'da da gönderme imkanım var diye biliyorum.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda Amerika'dan bir tanıdığım sayesinde EVGA RTX 2060 12 GB getirteceğim. Bu markada herhangi bir sıkıntı yaşamam değil mi? Onu kullanmaktan öte satmayı düşünüyorum piyasadan daha uygun bir fiyata.
Bazı ürünlerinde Global garanti kapsamı vardı sanırım onu bir kontrol edin. Onun dışında oldukça kaliteli bir marka tercih edebilirsiniz

KS

Kadir Ygt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Bunu getirtme kararını 2 ay önce vermiştim, fiyatlar bayağı düşmüş söylemenizle fark ettim. :) Şimdi de düşünmeye başladım acaba ne getirtsem diye.

KS

Kadir Ygt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
460 euro limiti var bildiğiniz gibi ona göre önerilerinizi de alabilirim herhangi bir bilgisayar parçası olabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri