Ekstra Fan Takmak İstiyorum

Talha_Altin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba Arkadaşlar,

Benim pc çok ısınıyor yaz olduğu içindir büyük ihtimalle ancak ben şimdiden ekstra fan takmayı düşünüyorum ki başım ilerde yanmasın ekstra fan takarken nasıl yakıcam bunun hakkında bilgisi olan varsa öğretebilir mi bide önerebileceğiniz fan varmıdır?

Moderatörün son düzenlenenleri:

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Kasan nedir ? Anakartın nedir ? Fan çoklayıcı var mı kasanda ? Ya da ekstra fan çoklayıcı fanlarınla geldi mi ? Tüm özelliklerini yaz o şekilde doğru cevabı verelim dostum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,135
Kasanız nedir ve şuan kaç fan var sistemde? Ayrıca hangi bileşen ne kadar ısınıyor? İşlemci soğutucunuz ve ekran kartınız nedir?

KS

Talha_Altin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Kasanız nedir ve şuan kaç fan var sistemde? Ayrıca hangi bileşen ne kadar ısınıyor? İşlemci soğutucunuz ve ekran kartınız nedir?
Kasam VENTO VG10F şuan sistemde 4 fan var 3 önde 1 arkada ekran kartım 70 dereceyi gördü fivem deyken işlemci de 55-60 civarlarındaydı ana kartım asus b450 mk-ıı

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Kasam VENTO VG10F şuan sistemde 4 fan var 3 önde 1 arkada ekran kartım 70 dereceyi gördü fivem deyken işlemci de 55-60 civarlarındaydı ana kartım asus b450 mk-ıı
70 dereceyi gören ekran kartının markası modeli nedir ? İbrahim de söylemiş sıcaklıkların kötü değil.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Galiba takılıyor ama iyise takmama gerek yok
Çok kaliteli 2 fan taksan ekran kartına faydası 2 dereceyi geçmez , ekran kartının sıcaklıkları ekstra düşürmek istiyorsan ekran kartının altına fan takmalısın . Ona da kasan elverişli değil. Sıcaklıkların kötü değil . Devam et . Keyifli forumlar.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Çok kaliteli 2 fan taksan ekran kartına faydası 2 dereceyi geçmez , ekran kartının sıcaklıkları ekstra düşürmek istiyorsan ekran kartının altına fan takmalısın . Ona da kasan elverişli değil. Sıcaklıkların kötü değil . Devam et . Keyifli forumlar.
Youtube kanalında beni ne zaman ünlü edeceksin acaba :D

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Youtube kanalında beni ne zaman ünlü edeceksin acaba :D
Bi videomda özellikle sana teşekkür ettim , demekki sıkı takip etmiyorsun :) . Forumun geneli hakkında konuştum ama bazı arkadaşlar dedim başı sen çekiyorsun . Aksini idda eden taş olur :) güzel bir sistem topluyorum o videoda direk adını söyleyim şu anakartı bir çözeyim de.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Bi videomda özellikle sana teşekkür ettim , demekki sıkı takip etmiyorsun :) . Forumun geneli hakkında konuştum ama bazı arkadaşlar dedim başı sen çekiyorsun . Aksini idda eden taş olur :) güzel bir sistem topluyorum o videoda direk adını söyleyim şu anakartı bir çözeyim de.
O videonu biliyorum. Forumda paylaşmıştın sanırım hatta. Ama özellikle benim ismim geçmiyor :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri