Elden Ring Yaz İndi̇ri̇mi̇nde Olabi̇li̇r

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Ne demiştin?
:unsure::unsure::unsure:

İndirim gelmez.

Geldi mi?

Anonymous çeviri ile gayet iyi çalışıyor ve güvenilir bir sistem. Abonelik sistemleri var. Ücretsiz bazı oyunları da veriyor, abonelik almamanız durumunda. Çevirileri de kaliteli oluyor. Denemediyseniz tavsiye ederim. Programını PC indirip kolayca yama kurabiliyorsunuz.
Aylık 60 TL de çokmuş ben bunu bitiresiye kadar çok para bayılırım çeviri için 7/24 evde olsam neyse

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
497
Aylık 60 TL de çokmuş ben bunu bitiresiye kadar çok para bayılırım çeviri için 7/24 evde olsam neyse
1 aylık alsanız, indirmek istediğiniz çevirileri indirseniz yeterli, yani her ay almanız şart değil. Abonelik bittiğinde de çalışıyor indirdiğiniz çeviri yamaları. Tek kusuru var, oyuna güncelleme geldiğinde yama bozulursa güncellenmiş yamayı indirmeniz gerekiyor. Güncellenmiş yamaları indirmek için 1 aylık daha abonelik almak gerekebiliyor.

Tabii bahsettiğim gibi bazı yamalar ücretsiz veriliyor. Programını indirip ücretsiz olanları ücretsiz abone olarak indirebiliyorsunuz. Sadece ücretli abonelik isteyen yamalar eksik kalır, onları da başka yerden bulabilirsiniz. Belki işinize yarar diye haber edeyim dedim.

Videosuna baktım alt yazısı güzel gibi ama oyunu alıp yamaya kurduktan sonra hata alırsam boşa para vermiş olurum
Discorddan yardım alabiliyorsunuz. Lakin ben hata alanı görmedim.
Dark Souls serisinde çeviri yapınca online oynarken çalışıyor ama Elden Ring malesef online çalışmıyor.
Elden Ring online girmek için çeviriyi kaldırmanız gerekiyor. Çeviriyle oynamak için tek oyunculu oynamak gerekiyor.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri