Elden Ring Yaz İndi̇ri̇mi̇nde Olabi̇li̇r

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
Arkadaşlar bir durumu fark ettim eğer Elden Ring almak isteyen varsa para biriktirmeye başlasın. Steam de eğer indirime girecekseniz öncesinde zam yapamazsınız ve 10 gün içinde dolar ne hale geldi hepimiz gördük. Ama from software normalde normalde zam yaparken şu an zam yapmadı. Benim düşüncem indirime gireceği yönde :) bu sebepten kasa falan varsa satın :D ben 4 tane eldiven kasası sattım

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
492
İndirim mi gelir, bindirim mi... Yaz indiriminde görürüz. Kahin olmaya meyilli olanlar görüyorum :D
Piyasa malum, döviz kuru malum. Malesef durum vahim. Umarım zamdan önce indirim gelir. Gelirse kaçırmayın.

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Çok indirim gelmedi ki hocam. En azından hiç yoktan iyidir.

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Arkadaşlar bir durumu fark ettim eğer Elden Ring almak isteyen varsa para biriktirmeye başlasın. Steam de eğer indirime girecekseniz öncesinde zam yapamazsınız ve 10 gün içinde dolar ne hale geldi hepimiz gördük. Ama from software normalde normalde zam yaparken şu an zam yapmadı. Benim düşüncem indirime gireceği yönde :) bu sebepten kasa falan varsa satın :D ben 4 tane eldiven kasası sattım
Oynamayı en çok istediğim oyun ama az çok İngilizcesi olan bile isyan ediyor Türkçe dil desteği getirin diye bende İngilizce hiç yok, craklı versiyonun da varmış ama bende craklı oyunlara güvenmiyorum

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
492
ben ne demiştim :)))
Ne demiştin?
:unsure::unsure::unsure:

İndirim gelmez.

Geldi mi?

Oynamayı en çok istediğim oyun ama az çok İngilizcesi olan bile isyan ediyor Türkçe dil desteği getirin diye bende İngilizce hiç yok, craklı versiyonun da varmış ama bende craklı oyunlara güvenmiyorum
Anonymous çeviri ile gayet iyi çalışıyor ve güvenilir bir sistem. Abonelik sistemleri var. Ücretsiz bazı oyunları da veriyor, abonelik almamanız durumunda. Çevirileri de kaliteli oluyor. Denemediyseniz tavsiye ederim. Programını PC indirip kolayca yama kurabiliyorsunuz.

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Ne demiştin?

İndirim gelmez.

Geldi mi?

Anonymous çeviri ile gayet iyi çalışıyor ve güvenilir bir sistem. Abonelik sistemleri var. Ücretsiz bazı oyunları da veriyor, abonelik almamanız durumunda. Çevirileri de kaliteli oluyor. Denemediyseniz tavsiye ederim. Programını PC indirip kolayca yama kurabiliyorsunuz.
Online oynayamadıktan sonra bir anlamı yok

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Ne demiştin?

İndirim gelmez.

Geldi mi?

Videosuna baktım alt yazısı güzel gibi ama oyunu alıp yamaya kurduktan sonra hata alırsam boşa para vermiş olurum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri