Elektrik Sorunum Var

Talha_Altin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar Merhaba,

Benim masanın altında bir tane 3 lü uzatma var ve bende 2 monitör 1 kasa 1 de mikrofon var ayriyeten ucuna bir tane daha ekledim şu anda uzatmanın 6 çıkışı var.

Ancak hepsi bağlı olduğunda arada monitörüm git gel yapıyor mikrofon çalışmıyor bu benim elektriğim ile mi kaynaklı yoksa uzatmanın fazla çıkış sayısı olmasından mıdır?

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Arkadaşlar benim masanın altında bir tane 3 lü uzatma var ve bende 2 monitör 1 kasa 1 de mikrofon var ayriyeten ucuna bir tane daha ekledim şu anda uzatmanın 6 çıkışı var ancak hepsi bağlı olduğunda arada monitörüm git gel yapıyor mikrofon çalışmıyor bu benim elektriğim ile mi kaynaklı yoksa uzatmanın fazla çıkış sayısı olmasındanmıdır
Aklıma gelen ilk seçenek uzatma kablosu ya da sizdeki 6lı prize o kadar ürün fazla geliyor olabilir hocam, 1-2 tane fiş çıkardığınizda problem çözülüyorsa daha kaliteli bir uzatma tavsiye ederim, aradaki 3 lu uzatma yetersiz kalmasi ihtimali de var. Şöyle yapın dilerseniz hocam emin olun sonrasında direk prizden gelen uzun bir uzatmayla devam edin. Akım korumalı priz isterseniz de öneri yapabilirim ama genelde 1.5 metre oluyor yetersiz kalıyor boyu

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bileşenlerin toplamı yüksek amper çekiyor olabilir ama normalde uzatmada veya elektrik hattınızda sorun yoksa bir problem yaşamamanız gerekir bu bağladığınız cihazlarla.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri