Epic Games Mega İndirimleri Başladı!

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
83
Ne kadar indirim yaparsa yapsın ne kadar beleş oyun dağıtırsa dağıtsın bu şekilde giderse hiç bir zaman Steam gibi olamıcak. O kadar leş bir uygulaması ki var ki. Beleş oyun ve büyük indirimlerle insanları çekmeyi deniyor her seferinde. Epic Games de yapılabilecek en mantıklı şey uplay ve rockstar oyunlarını alıp kendi platformlarında oynamak :D Ben ısınamadım bi türlü Epic Games'e verdiği beleş oyunlardan 70 tanesini aldım sadece 2-3 tanesini oynadım. Steamde 500'den fazla oyunum var. Her indiriminde illa 3-5 tane oyun alırım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ne kadar indirim yaparsa yapsın ne kadar beleş oyun dağıtırsa dağıtsın bu şekilde giderse hiç bir zaman Steam gibi olamıcak. O kadar leş bir uygulaması ki var ki. Beleş oyun ve büyük indirimlerle insanları çekmeyi deniyor her seferinde. Epic Games de yapılabilecek en mantıklı şey uplay ve rockstar oyunlarını alıp kendi platformlarında oynamak :D Ben ısınamadım bi türlü Epic Games'e verdiği beleş oyunlardan 70 tanesini aldım sadece 2-3 tanesini oynadım. Steamde 500'den fazla oyunum var. Her indiriminde illa 3-5 tane oyun alırım.
Vallahi ben bayağı seviyorum platformu ve bayağı oyun oynamışlığım var platformda ki uzun süreli devam ettiğim oyunlarda var mutlaka günde 1 kez girdiğim. Sizinle aynı görüşte değilim maalesef.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Fifa'da 100 tl'ye düşmüş ya. Daha önce almamıştım ne diyorsunuz alınmalı mı sizce?

İncelemeleri gayet güzel, fiyatta iyi, futbol oyunlarına sevginiz de varsa deneyin derim. Beğenmezseniz 2 saatlik süreyi aşmadan önce oyunu iade edebilirsiniz.

PES Serisini daha çok severdim ama Konami hiç acımadan yaktı bizi. Fifa'ya kaldık, bu fiyatla Fifa görünce de bi al beni diyor sanki...

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948

Kesinlikle katılıyorum launcher iğrenç

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
83
Vallahi ben bayağı seviyorum platformu ve bayağı oyun oynamışlığım var platformda ki uzun süreli devam ettiğim oyunlarda var mutlaka günde 1 kez girdiğim. Sizinle aynı görüşte değilim maalesef.
Hocam ben oyun oynarken arada dinlenip video izlemeyi seviyorum,arkada müzik dinlemeyi seviyorum.Oyunun fotoğraflarını çekip paylaşmayı insanlarla etkileşime girmeyi seviyorum :D Çektiğim her fotoya en az 1 yorum ve 5 beğeni geliyor fotonun altında muhabbet dönüyor güzel oluyor. İnsanlarla tanışıyorum daha iyi oluyor. :D
-
Steam hesap:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri