Öneri Evde İnternet Önerisi

Ulasabi64

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Arkadaşlar altyapımız 16 mps ve 1-2 upload var bana hangi markaları önerirsiniz ucuz olsun bide teknik desteği iyi olsun bı sıkıntı çıktığında hemen düzeltsinler felan sistem topladım hd5770 li 1000 TL ye q9400 var işte ona Warband felan yüklüyeyim arada bir flim dizi izlerim bana internet ne önerirsiniz (evde 4-5 cihaz var) teşekkürler şimdiden

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Arkadaşlar altyapımız 16 mps ve 1-2 upload var bana hangi markaları önerirsiniz ucuz olsun bide teknik desteği iyi olsun bı sıkıntı çıktığında hemen düzeltsinler felan sistem topladım hd5770 li 1000 TL ye q9400 var işte ona Warband felan yüklüyeyim arada bir flim dizi izlerim bana internet ne önerirsiniz (evde 4-5 cihaz var) teşekkürler şimdiden
Netspeed e bakılabilir.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
4-5 Cihaz bağlanırsa o hız ile online oyun oynamak insana ölüm gibi gelir.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
624
Firma ne olursa olsun 16 mbps ile kablo olmadan oynadığınız online oyundan keyif almazsınız, Telekom 16 mbps kullanıyorduk, kablo çekme şansım da yoktu pcye 3-4 mbps fln geliyordu kablosuz kimse bağlı değilken, pingden oynanmıyordu. 16 mbps için bence Telekom alın, sonra başka firmalar yine Telekom ekibi yolluyor. Türknet aldıydık (90mbps vaad ediyordu) geldi 18 mbps , Telekom ekibi gönderip duruyorlardı, Telekom arayıp niye Türknet fln alıyorsun size daha fazla internet olmaz deyip gelmiyordu fln az kavga etmedik. En azından kendi internetine bi gelip baktıydı kablo uçlarını fln yenilemişti.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Ben yıllarca 8mbps 2-3 sene 16mbps kullandım oyunlarda ping ve hız sorunum olmuyordu. Wifi ile kullanıyordum.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Hocam bı sıkıntı çıksa felan kapatabiliyormuyuz tahahütsüz yazıyordu bazıları forumlarda çıkmak istersin çıkamazsın felan diyor
Geçiş yaptıktan sonra 3 ay kullanman gerek 3 ay sonunda farklı firmaya geçiş yapabilirsin her firmada böyle işliyor

Ya da direk kapatıp tekrar farklı firmaya başvuracaksın

KS

Ulasabi64

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Geçiş yaptıktan sonra 3 ay kullanman gerek 3 ay sonunda farklı firmaya geçiş yapabilirsin her firmada böyle işliyor

Ya da direk kapatıp tekrar farklı firmaya başvuracaksın
Ben geçiş yapmıyorum şuan boşta 1ay kullandım sıkıntı çıkmadan çıkabilirmiyim

Anıl Akkaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hocam adls vardır türk telekomdan vdls alt yapı taleb ediyorum diyip hızı yükseltebilirsiniz

Farway

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Ben bu güne kadar baya bi firma değiştirdim en az sorunu Millenicom'da yaşadım sağolsun müşteri hizmetleri falan güzel ilgili. Bir te Kablonet altyapın varmı bakarmısın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri