Yardım Evimize Internet Hattı Yok

ardarb

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
32
Arkadaşlar biz yeni bir eve taşındık bu eve de taşındığımızdan beri internet bağlatmaya çalışıyoruz neyse Türk Telekom'dan adamlar geldi kabloyu falan ayarladılar 48 saat içinde internet gelir dediler, bekle bekle ortada bir şey yok aradık neyin nesi diye bize dediler ki iptal edilmiş nakil işleminiz neyse aradık müşteri hizmetlerini dedik niye olmuyor nakil dediler ki sizin sokakta 10 tane hat var 10'uda dolu birinin hattı boşa düşmedikçe internet alamazsınız dediler bize Superbox gibi bir şey önerdiler ama onlarda hem pahalı hem yavaş interneti sınırlı aylık 300GB kime yetecek yani uzun lafın kısası var mıdır bunun çözümü nasıl hattı ayarlatabiliriz yeni hat çekemezler mi?

KS

ardarb

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
32
UP

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Benzer bir durumu bende yaşadım. Bu durumun çözümü olacaksa benim bildiğim tek yol çoğunluk olarak imza toplayıp altyapı başvurusu yapmak olabilir. Kendileri zaten hizmet sevmeyen bir firma olduğu için ben yine de çok umutlanmayın derim.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Arkadaşlar biz yeni bir eve taşındık bu eve de taşındığımızdan beri internet bağlatmaya çalışıyoruz neyse Türk Telekom'dan adamlar geldi kabloyu falan ayarladılar 48 saat içinde internet gelir dediler, bekle bekle ortada bir şey yok aradık neyin nesi diye bize dediler ki iptal edilmiş nakil işleminiz neyse aradık müşteri hizmetlerini dedik niye olmuyor nakil dediler ki sizin sokakta 10 tane hat var 10'uda dolu birinin hattı boşa düşmedikçe internet alamazsınız dediler bize Superbox gibi bir şey önerdiler ama onlarda hem pahalı hem yavaş interneti sınırlı aylık 300GB kime yetecek yani uzun lafın kısası var mıdır bunun çözümü nasıl hattı ayarlatabiliriz yeni hat çekemezler mi?
son care olarak elon muskın uydu interneti olabilir
1691227174052.png

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Nerde oturuyorsunuz bilmiyorum ama telekom kendi müşterisine birşey yapmıyor. Geçen sene yeni eve telekomdan başvuru yapmıştım, 2 haftada 50 kez müşteri hizmetleri ile görüştüm, en yetkili kişi bile elimden birşey gelmez diyordu. Tamamen saha ekiplerinde problem. 2 hafta kurulum ve aktivasyona gelmediler. En sonunda iptal ettirdim ve başka firmadan aldım ve başvurudan 3 gün sonra etiketlemeye sonunda geldi sayın telekom ekipleri. Önce dış firma aktivasyonlarını yapıyorlar, kendi müşterilerine bakmıyorlar. Kendilerine telekomdan aldım, gelmediniz, başka firmadan 2 günde geldiniz ne oldu dediğimde yüzüme bakıp 'öyle' deyip gitmişti.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri