Öneri Exvega !!! Ben Yandim Si̇z Yanmayin!!

Orka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Herkese merhaba arkadaşlar ben bir haya yapıp ExVega denilen illet yerden bir koltuk aldım sonra koltukta oturup kalkarken gıcırdmalar geliyordu aynı gün yazdım bunu ExVega ya yazdım ve birde mekanizma değişikliği talep ettim bir kaç gün sonra dönüş yapıldı bana ve ücreti karşılığında bana değişimin yapılacağını belirttiler ardından ödemeyi yaptım dekontu attım benden ürünü kutulayıp resimlerini onlarla paayylaşmamı ardından kargo kodunun gelevceğini söylediler ben aynı gün kutuladım resimleri gönderdim bana tam 3 gün sonra dönüş yaptılar o süreçte kutuda durdu boş boş ardından 27 martta kargo onlara ulaştı ve o günden beri koltuğum yok okul bitti hala yok. cimere şikayet ettim ses yok tüketici hakem heyetine başvurdum ses yok . firmada yetkilisine ulaştım oda çok umurunda olduğunu sanmıyorum çünkü onunlada iletişim kuralı baya oldu onun dediğine göre geçen hafta koltuk elime ulaşacaktı ama öyle bişi olmadı bu hafta bitti yine gelmedi koltuk. KISACASI ExVega GÖRDÜNÜZ MÜ KAÇIN KAÇIN !!! sitesine yorumlarına sakın aldanmayın kötü yorumları yayınlamıyorlar.
20 gün olan servis süresini 40 tan sora saymayı bıraktım yasal haklarımı söylediğimde onuda kaale almııyorlar . ALMAYIN ARKADAŞLAR ASLA ÖNERMİYORUM.
!!!!!BU MAİL 27 MART 2023 TE BANA ATILDI!!!!! 66 günden fazla oldu bununla uğraşıyorum
1685829440113.png

Son düzenleme:

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Geçmiş olsun. Bilgi için sağolun. Muhtemelen lehinize sonuçlanır. Fotoğraftaki bilgilerinizi silseydiniz iyi olurdu.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
Bas bas bağırdı millet almayın merdiven altı diye geçmiş olsun. 3-5 isbilmez işte. Küçük bir işletme zaten ilgi alaka beklemeyin. Tüketici h.h. acil başvurun tabiki başka türlü kale almazlar. Ödemeyi geri alınca hawk alın geçin çok iyi değil ama kafa ağrımaz.

KS

Orka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bas bas bağırdı millet almayın merdiven altı diye geçmiş olsun. 3-5 isbilmez işte. Küçük bir işletme zaten ilgi alaka beklemeyin. Tüketici h.h. acil başvurun tabiki başka türlü kale almazlar. Ödemeyi geri alınca hawk alın geçin çok iyi değil ama kafa ağrımaz

Hakem heyetine başvuru yaptım zaten ama bi sonuç yok ordan bi ilerleme de görünmüyor kontrol ettiğimde

Geçmiş olsun. Bilgi için sağolun. Muhtemelen lehinize sonuçlanır. Fotoğraftaki bilgilerinizi silseydiniz iyi olurdu.
teşekkür ederim. uyarınız içinde ayrıca teşekkür ederim. sizce tüketici mahkemesine de başvurmalımıyım ?

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
123
20 iş gününü geçtiyse thh ye başvur. 3 6 ay sonra sonuçlanır para iadesi alırsın.

Hakem heyetine başvuru yaptım zaten ama bi sonuç yok ordan bi ilerleme de görünmüyor kontrol ettiğimde

teşekkür ederim. uyarınız içinde ayrıca teşekkür ederim. sizce tüketici mahkemesine de başvurmalımıyım ?
Thh de 3 6 ay sürer en az

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri