F/P Monitör, Klavye Mause, RGB Mouse Pad, Kulak İçi Kulaklık, Wireless Adaptör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakkiucar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Merhabalar, bütçeme göre veya biraz fazla da olabilir. Önerilerinizi bekliyorum.
Ekran max 3600 TL. Oyun için alacağım 24 inç veya 27 en az 144 hz ama mümkünse 165 hz oyun için kavisli nasıl olur bilmiyorum IPS eğer oyunda sorun yaratmayacaksa kavisli.
Klavye: 600 RGB ve çok ses çıkarmaması önemli Şu ikisi arasındayım.
Mause: 400 Steel series rival 300s kullanıyorum. SteelSeries Rival 3 veya Bloody X5 Max düşünüyorum.
RGB Mouse Pad: 250 Hiçbir fikrim yok fiyat performans olması önemli.
Kulak İçi Kulaklık: 999. Benim için özellikle bass çok önemli sonra mikrofon.
Wireless Adaptör 300: Toplama bilgisayar aldım kablo ile interneti bağlama şansım yok yine fiyat performans gerek.

Batua69

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Mouse olarak Steelseries aerox 3 öneririm(Küçük mouse biraz). Steelseries'in son ürünü ve en hafif oyun mouse'u. Sensörü rival 3 ve x5 maxdan daha iyi ancak rival 3 de üzmez. RGB Mouse pad yerine steelseries'in bi mousepad'ini alabilirsin. Mouse ile uyumlu olacağı için daha iyi kayar. Klavye olarak K55 PRO daha iyi ve daha kullanışlı multimedya tuşları vs. olsun.
Monitör olarak ASUS VG259QR modelini öneririm. 3300TL'ye en iyisi şuan. Kavisli ekran cs-valo gibi oyunlar için zorlar biraz seni ama hikayeli oyunlar vs. için alacaksan düşük kavisli bi model alabilirsin,bana göre gereksiz açıkçası.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Klavye olarak K55 PRO veya PRO XT öneririm.

Blody X5 Max veya PRO öneririm mouse olarak başarılı sensör ve ürünlerdir. Yine SteelSeries üzerinden gidecekseniz veya alabilirsiniz. Sensör ve ürün olarak çok iyilerdir.

Monitör önerilerim aşağıda. Benim favorilerim 8 ve 10 sonra 7 numara ama hepsi başarılı.
Kulaklık ve WiFi adaptör için öneri yapacağım.

WiFi Adaptörü :

Kulaklık :

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri