Fiyat/Performans F/P Monitör Önerisi?

Loxria

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar 165hz veya 144hz olması yeterli curved ekranlar hoşuma gidiyor ama maalesef onlarda ips panel bulunmuyor önerilerinizi bekliyorum pcde sadece oyun oynuyorum ps ve foto düzenleme ile işim yok.

Oynadığım oyunlar cs valo lol gta5

Ekran kartım rx6600

KS

Loxria

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar bu hoşuma gitti ips panellerin curvedi yok o yüzden va panel alıcağım oyunlarda fazla sorun çıkartıcağını düşünmüyorum

silentflex

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
206
Arkadaşlar 165hz veya 144hz olması yeterli curved ekranlar hoşuma gidiyor ama maalesef onlarda ips panel bulunmuyor önerilerinizi bekliyorum pcde sadece oyun oynuyorum ps ve foto düzenleme ile işim yok.

Oynadığım oyunlar cs valo lol gta5

Ekran kartım rx6600
Bütçen ne arkadaşım şunlari unutmayın artık

Atiyim bekle

Bundan iyisi yok şuan 5000 içerisinde bunu almanızı tavsiye ederim bende aynısı aldım gelicek 1-2 güne ekran kartım rx6700 işlemcim i5 12400f

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Arkadaşlar bu hoşuma gitti ips panellerin curvedi yok o yüzden va panel alıcağım oyunlarda fazla sorun çıkartıcağını düşünmüyorum
Dostum sana tavsiyem va yada ıps panel olmasına karar vermeden önce mediamarkt vatanbilgisayar gibi mağazalara gidip onları yan yana görüp incelemen olucakdır aralarındaki farkı net anlamış olursun

ucuz olsun dersen bu var

bu ikisinden birini bence alman mantıklı olabilir hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri