Fiyatı Hakediyor Mu ?

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Geçen hafta 11,999tl ye itopyadan aldığım hector power isimli sistem sizce fiyat performans olarak nasıl.
Ho?
Go?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    137.7 KB · Görüntüleme: 33

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
kullanıcı için normal bir fiyat. hayırlı olsun.

KS

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
kullanıcı için normal bir fiyat. hayırlı olsun.
ofise aldım boş zamanlarda oyun, onun dışında dizi film müzik gibi şeyler için fazlasıyla yeterli gibi f/p olarak biraz arada kaldım. bir kaç paylaşımda rx6700xt li sistemler 13k dan satılmaya başlanmış, konusunu da açmış bir arkadaş hatta bilemedim 1k için de fark eder mi etmez mi sorayım istedim

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
ofise aldım boş zamanlarda oyun, onun dışında dizi film müzik gibi şeyler için fazlasıyla yeterli gibi f/p olarak biraz arada kaldım. bir kaç paylaşımda rx6700xt li sistemler 13k dan satılmaya başlanmış, konusunu da açmış bir arkadaş hatta bilemedim 1k için de fark eder mi etmez mi sorayım istedim
O sistem PSU olarak daha iyi sayılır. Kart olarak zaten daha iyi. 1K Fiyat farkına bence değebilir.

Kemo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
127
Hayırlı olsun PSU dışı güzel

senewa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Sistem çok iyi fakat b450 eskidi anakartı yükseltmen tavsiyem.

danteklein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
1080p kullanacaksanız ultrada neredeyse oynayamayacağınız oyun yok aynı sistemi kullanıyorum hayırlı olsun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri