Format ise yaramadı

Emircan Eren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocalarım ne yaptıysam olmadı Proxy ayarlarım bozuk Format attım olmadi Allah için daha ne yapabilirim 3 . Konu açışım bu Microsoft bile anlayamadı sorunu . Lütfen yardım edin .

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,135
Modeminiz için yazılım güncellemesi olup olmadığını kontrol edin. Daha sonra   ayarlar ile IP 'nizi ve DNS Sunucunuzu Statik hale çevirin ve sorunun devam edip etmediğni kontrol edin.

KS

Emircan Eren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
TurkNet Microsoft müşteri hizmetleri ile konuştum ama onlarda yapamadilar modem son yazilim guncellemesinde

ugur.gozaydin' Alıntı:
Modeminiz için yazılım güncellemesi olup olmadığını kontrol edin. Daha sonra   ayarlar ile IP 'nizi ve DNS Sunucunuzu Statik hale çevirin ve sorunun devam edip etmediğni kontrol edin.

İşe yaramadı .

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,135
Tam olarak sorun ne anlatırmısınız Ayarlarım bozuk 'tan fazlası gerek bana ne sorun var açıklayın. Antivürüs kullanıyorsanız Antivirüsler Proxy ayarlarını kendi güvenlik parametreleri ile değiştirir kendi içinde Proxy ayarları vardır bir onu kontrol edin eğer kullanıyorsanız.

KS

Emircan Eren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Proxy Ayarlarım Bozuk yada yok bilgisayar algılamıyor . Sadece Internette sörf yapabiliyorum herhangi bir online oyun veya indirme yapamıyorum Torrent Steam Origin Dahil

FuatAkkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İndirme yapamıyorum derken, Tarayıcı üzerindenmi, yoksa bilgisayar üzerindenmi. Yani şu anlamda tarayıcı indiriyor fakat bilgisayar açmıyor tarzındamı ?

KS

Emircan Eren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tarayıcıdan indirebiliyor açıyorum ancak Steam Origin ve Torrent'de indirme işlemi başlamıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri