Fortnite Ani FPS Düşüşü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jwelas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar öncelikle kullandığım sistemi şöyle yazayım
Ekran Kartı: GTX1050TI
İşlemci : İ5 4460 3.20GHz
Anakart : H81M-C | Anakart
Monitör : AOC E2462Vw 60hz
Ram : 12GB

Sıkıntım fortnite ile fps 100-200 arası değişiyor hatta 200ün üzerine çıktığı da oluyor fakat nedense hani bu fps değerlerini tam olarak hissedemiyorum yani eğer 170 ise 70 fps gibi hissediyorum oyunda donma takılma gibi sorunlar yok fakat akıcılık konusunda sıkıntı çekiyorum videoları izlediğimde mouseyi döndürdüklerinde yağ gibi akarken ben o hissi yaşayamıyorum yardımcı olur musunuz?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
RE: SORUN NEDİR ?

Sürücüleriniz güncel mi? Kullandığınız monitör nedir? Oyun ile alakalı olabilir sadece bu oyun için mi geçerli bu durum?

KS

Jwelas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Sürücülerim güncel en azından benim bildiğim kadarıyla yani NVDIA Experience'a gelen güncellemeleri yapıyorum, monitörü yukarıda belirttim ve evet sadece böyle hissettiğim oyun fortnite

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Jwelas' Alıntı:
Sürücülerim güncel en azından benim bildiğim kadarıyla yani NVDIA Experience'a gelen güncellemeleri yapıyorum, monitörü yukarıda belirttim ve evet sadece böyle hissettiğim oyun fortnite

Monitörü görmemişim onu eleyebiliriz. Sadece bu oyuna özel ise oyun ayarları ile ilgisi olabilir yada oyunun kendisinde bir sorun olabilir eğer oyun ile alakalı ise bir sonraki güncellemesinde çözülür. Oyun içi grafik ayarlarını SS atar mısın bir bakalım orada sorun var mı bu duruma sebep olabilecek.

KS

Jwelas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkürler oyunun getirdiği güncellemeden sonra sıkıntım geçti, kolay gelsin ^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri