Önemli Duyuru Forum'a Özel Sistem Hazırlıyorum

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası Forum'da emek veren arkadaşlarım her zaman önceliğim oldu. Olmaya da devam edecek. Bugün görüşmeleri yaptım. PC Hocası Forum'a yakında yeni rütbeler devreye girecek ve o rütbelerdeki kişiler (emek veren, insanlara destek olan, doğru bilgiler veren) örneğin;

Piyasada RTX 3060 + 12400F sistem 16.000 TL'den mi satılıyor, forumdaki 2 veya 3 seçilecek arkadaşımıza 11.000 TL gibi rakamlardan verilecek. Bu sayede verilen emeklerin de karşılığını daha fazla vermeye gayret edeceğiz.

Sadece sistem olarak düşünmeyin. Ekipman, monitör veya diğer ürünlerde de bu durum geçerli sayılacaktır. Önümüzdeki hafta forumdaki güncellemeler bitince bu konuyu da tekrar güncellemiş olacağım. Varsa istek ve talepleriniz, yorumlardan yazabilirsiniz.

C0158T01.JPG

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

Mükemmel bir haber yemin ederim kralsın hocam benim ihtiyacım olmasa bile böyle şeylerin olduğunu görmek insana heyecan veriyirrr :D

Müthiş haber bu yaşa geldik daha pc alamadık belki bu sayede pc sahibi oluruz :)

İhtiyacı olanlar için çok sevindim , çok güzel bir uygulama.

Teşekkür ederim dostlar. Sistem dışında önerileriniz varsa, yoruma yazabilirsiniz. Mesela;

• Samsung 980 M2 SSD piyasada 2.000 TL, foruma özel 1.200 TL olabilir mi? gibi.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Teşekkür ederim dostlar. Sistem dışında önerileriniz varsa, yoruma yazabilirsiniz. Mesela;

• Samsung 980 M2 SSD piyasada 2.000 TL, foruma özel 1.200 TL olabilir mi? gibi.

bence kasa, güç kaynağı, ram, ssd, sıvı soğutma ve monitör gibi ürünler mutlaka olmalı hocam

Vegien

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
980 990 pro olabilir 1-2tb. Klavye mouse olabilir.

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
Selamlar arkadaşlar,

PC Hocası Forum'da emek veren arkadaşlarım her zaman önceliğim oldu. Olmaya da devam edecek. Bugün görüşmeleri yaptım. PC Hocası Forum'a yakında yeni rütbeler devreye girecek ve o rütbelerdeki kişiler (emek veren, insanlara destek olan, doğru bilgiler veren) örneğin;

Piyasada RTX 3060 + 12400F sistem 16.000 TL'den mi satılıyor, forumdaki 2 veya 3 seçilecek arkadaşımıza 11.000 TL gibi rakamlardan verilecek. Bu sayede verilen emeklerin de karşılığını daha fazla vermeye gayret edeceğiz.

Sadece sistem olarak düşünmeyin. Ekipman, monitör veya diğer ürünlerde de bu durum geçerli sayılacaktır. Önümüzdeki hafta forumdaki güncellemeler bitince bu konuyu da tekrar güncellemiş olacağım. Varsa istek ve talepleriniz, yorumlardan yazabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 14322
Gerçekten ihtiyacı olanlar alabilirler inşallah. Hadi hayırlı uğurlu olsun

xtilex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
hocam bence monitör olabilir örneğin milli monitörümuz gibi olan ASUSVG249Q 4 k diyelim foruma özel 3k yapabilirseniz güzel olur çoğu kişide faydalanır bence.

duty with an exo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Selamlar arkadaşlar,

Ekli dosyayı görüntüle 14322
Hocam haftaya pc almayı düşünuyodum çok iyi oldu bu cansın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri