Forza Horizon 2 almayı düşünüyorum

FppXAr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Merhaba arkadaşlar Xbox 360 elite var forza Horizon 1 yüklü artık sıkılmaya başladım forza Horizon 2 ye geçmeye karar verdim en ucuz çiçek sepetinde var 400 TL daha ucuzu bulunur mu çiçek sepetine güvenebilir miyim yardım eder misiniz?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Çiçek sepeti güvenilir olabilir ama Forza 5 bile 299tl ye satılıyor bu oyuna 400TL verilmez. Çok pahalı.

KS

FppXAr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Birde crack/jtagli olduğunu nasıl anlarım eğer jtagli ise indireyim

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hocam Xbox 360 üretim bittiği için çok pahalı PS3 oyunları gibi ama PS3 e göre bı tık pahali
Başka bir yerde var mı bilmiyorum ama dediğim gibi fiyatı bana çok pahalı geldi. Dediğiniz gibi eski olduğundan da oyunlar hep pahalı olur. Bence PS3 var ben ona crack oyunlar yüklüyorum para vermeye değmez.

KS

FppXAr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Başka bir yerde var mı bilmiyorum ama dediğim gibi fiyatı bana çok pahalı geldi. Dediğiniz gibi eski olduğundan da oyunlar hep pahalı olur. Bence PS3 var ben ona crack oyunlar yüklüyorum para vermeye değmez.
Hocam bı yandan haklı sınız para vermeye değmez ama kırık mi emin değilim ama kırık olduğuna dair belirtiler var aldığımda 40 oyun geldi internete bağlanmıyor ve menü değişiyor yapmasını biliyorum ama yok emin değilim

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hocam bı yandan haklı sınız para vermeye değmez ama kırık mi emin değilim ama kırık olduğuna dair belirtiler var aldığımda 40 oyun geldi internete bağlanmıyor ve menü değişiyor yapmasını biliyorum ama yok emin değilim
PS tarafında internete bağlanmıyor ve bir sürü oyun geliyorsa genelde kırık oluyor. Xbox da öyle olabilir.
Hocam lehim nedir ? :/
Lehimi şey olarak düşünün o parçayı anakarta kaynak yapmışlar gibi. Sökülebilir ama herkes yapamaz ve zarar verebilir.

KS

FppXAr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
PS tarafında internete bağlanmıyor ve bir sürü oyun geliyorsa genelde kırık oluyor. Xbox da öyle olabilir.

Lehimi şey olarak düşünün o parçayı anakarta kaynak yapmışlar gibi. Sökülebilir ama herkes yapamaz ve zarar verebilir.
Anladım hocam

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Fiyatı pahalı geldi bana da hocam, belki indirim beklenebilir. Ya crack kullanılacak ya da alternatif siteler ama dikkat edin her iki çözüm de riskli

KS

FppXAr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Hocam sağolun fiyat sizede pahalı geldiyse bencede haklısınız ben crack indireyim

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam sağolun fiyat sizede pahalı geldiyse bencede haklısınız ben crack indireyim
Çok sağlıklı değil hocam önermek de istemem ama alternatif başka çözümlere itiyor fiyatlar, aslında birkaç çözüm daha var ama forum kuralları gereği paylaşmam doğru olmaz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri