Fps Oyunları İçin Gaming Kulaklık Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eren Demirbaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar. 1000 - 1500 Arası gaming fps oyunları için kulaklık arıyorum. Fakat kablolu mu kablosuz mu daha iyi arasındaki farkı anlayamadım ve bir çok ürün oldugu için işin içinden çıkamadım.
Tasarımı çok önemli değil benim için kulaklarım da ufak tamamen performans odaklı kaliteli birşey istiyorum. İlginiz ve fikriniz için teşekkür ederim.   Aklımda şuan sadece Logitech G635 var. Daha iyisi olabilir mi ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Kablosuz ve kablolu arasındaki temel fark, kablosuz ürünlerin çoğunda ses kalitesi ve ağırlık odaklı eksi bir durum söz konusu olması. Kablo ile halen daha çok daha stabil ve temiz ses aktarılabiliyor. Ayrıca batarya gibi bir ağırlık olmadığında üründe kablosuz kulaklıklara göre kablolu ürünler genelde çok daha başarılı oluyorlar. Ama bu demek değil ki kablosuz ürünler başarısız. Gerçekten çok iyi kablosuz ürünlerde var piyasada.

Seçtiğiniz G635 ürününü önermem. Pek başarılı bir ürün değil o fiyata. Önerilerinizi yapacağım.

1.  - 262 Gram ağırlığında
  2.  - 320 Gram ağırlığında
  3.  - 275 Gram ağırlığında
  4.  - 310 Gram ağırlığında
  5.  - 370 Gram kablosuz ağırlığı var
  6.  - 300 Gram ağırlığında
Bu ürünleri öneririm size. Bu ürünlerdeki favorim 6 numaralı yeni sürüm ROG DELTRA S ürünü ki kendisi normalde 2000 TL üzeri bir ürün ama indirimde şuan. Ürünleri ses ve kaliteye göre sıralarsam şöyle bir liste yaparım. 6 > 2/3 > 4/5 > 1 diye sıralarım. Ama bu 1 numara kötü demek değil. Hepsi çok çok başarılı ufak tefek farklar ile listeyi oluşturdum 6 numara hariç.

KS

Eren Demirbaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Kablosuz ve kablolu arasındaki temel fark, kablosuz ürünlerin çoğunda ses kalitesi ve ağırlık odaklı eksi bir durum söz konusu olması. Kablo ile halen daha çok daha stabil ve temiz ses aktarılabiliyor. Ayrıca batarya gibi bir ağırlık olmadığında üründe kablosuz kulaklıklara göre kablolu ürünler genelde çok daha başarılı oluyorlar. Ama bu demek değil ki kablosuz ürünler başarısız. Gerçekten çok iyi kablosuz ürünlerde var piyasada.

Seçtiğiniz G635 ürününü önermem. Pek başarılı bir ürün değil o fiyata. Önerilerinizi yapacağım.

1.  - 262 Gram ağırlığında
  2.  - 320 Gram ağırlığında
  3.  - 275 Gram ağırlığında
  4.  - 310 Gram ağırlığında
  5.  - 370 Gram kablosuz ağırlığı var
  6.  - 300 Gram ağırlığında
Bu ürünleri öneririm size. Bu ürünlerdeki favorim 6 numaralı yeni sürüm ROG DELTRA S ürünü ki kendisi normalde 2000 TL üzeri bir ürün ama indirimde şuan. Ürünleri ses ve kaliteye göre sıralarsam şöyle bir liste yaparım. 6 > 2/3 > 4/5 > 1 diye sıralarım. Ama bu 1 numara kötü demek değil. Hepsi çok çok başarılı ufak tefek farklar ile listeyi oluşturdum 6 numara hariç.

Pc kasamıda bu şekilde sen toplamıştın tekrar fikirlerin için teşekkür ediyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri