Freedos Kurulumda Neye İhtiyacım Var ?

alperenui

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Freedos kurulumda nelere ihtiyacim var keyleri nerden alicam usb ye nerde aktaricam video izledim ama beynim almadi :/

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Bir USB ihtiyacın var başka bir pcden içine Windows atman lazım daha sonrasında Windows yükleyeceğin pcye takıyorsun gerisi basit birsuru video var.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Jetlisans Sağlamlisans gibi sitelerden Retail key alın. Denildiği gibi USB belleğe farklı bir bilgisayardan Windows İSO dosyasını Rufus programı ile yazdırın. Sonrasını bir çok videoda gösteriyor. Bios üzerinden USB belleği diskin önüne taşıyacaksınız.

KS

alperenui

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Jetlisans Sağlamlisans gibi sitelerden Retail key alın. Denildiği gibi USB belleğe farklı bir bilgisayardan Windows İSO dosyasını Rufus programı ile yazdırın. Sonrasını bir çok videoda gösteriyor. Bios üzerinden USB belleği diskin önüne taşıyacaksınız.
Bunu bilgisiyarciya gotursem onun yapma şansı varmi dicem bu laptop degilki

KS

alperenui

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Kasayı da yapar ama korsan Windows falan kurarsa sıkıntı olur.
Hocam ben onla ugrasamam ya 13 yasindayim ailemdende anlayan yokki 3060 ti li sistem alcam 1tb m2 ssd ile 16500 tl window 11 alirsam 18 e cikiyo bana windowslu sistem atma şansın varmi bide 1tb

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Hocam ben onla ugrasamam ya 13 yasindayim ailemdende anlayan yokki 3060 ti li sistem alcam 1tb m2 ssd ile 16500 tl window 11 alirsam 18 e cikiyo bana windowslu sistem atma şansın varmi bide 1tb
Hangi siteden alıyorsun ? Bildiğimiz İtopya Gaminggen gibi siteler Windows deneme sürümü ile yolluyor. Sadece key satın alıp ürün etkinleştirseniz yeterli olur , Windows kurmaya gerek kalmaz.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Eğer bilindik sitelerden alıyorsan gaming.gen itopya incehesap gencergaming pckolik vs Windows kurulu geliyor hicbirsey yapmana gerek yok sadece Windows key alırsın okadar.

KS

alperenui

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Hangi siteden alıyorsun ? Bildiğimiz İtopya Gaminggen gibi siteler Windows deneme sürümü ile yolluyor. Sadece key satın alıp ürün etkinleştirseniz yeterli olur , Windows kurmaya gerek kalmaz.
Gamegaraj dan alicam ama sıkıntı yok bana o sitelerden uygun fiyatli sistem onerme şansınız varmı acaba 16000 olsun max çünkü 1tb ssd koyacagim

Bide Windows key deneme sürümü olan windosun aynisinin key ini alicam dimi trendyoldan alsam sorun cikarmi

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Gamegaraj dan alicam ama sıkıntı yok bana o sitelerden uygun fiyatli sistem onerme şansınız varmı acaba 16000 olsun max çünkü 1tb ssd koyacagim

Bide Windows key deneme sürümü olan windosun aynisinin key ini alicam dimi trendyoldan alsam sorun cikarmi
Trendyol ile sorun çıkmaz diye garanti veremem. Satıcıya göre değişir bu. Site olarak Gamegaraj zorunlu değilse farklı siteden önerebilirim.

KS

alperenui

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Trendyol ile sorun çıkmaz diye garanti veremem. Satıcıya göre değişir bu. Site olarak Gamegaraj zorunlu değilse farklı siteden önerebilirim.
Zorunlu değil

Bide key i aldıktan sonra windows a nasil yazicam onu video varmıdır?

Bütün siteler olur tabi deneme sürümü olan

Son düzenleme:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Zorunlu değil

Bide key i aldıktan sonra windows a nasil yazicam onu video varmıdır?
Ayarlarda etkinleştirme kısmı var. Çok basit bir işlem.

Aşağıda ki sisteme özelleştirme kısmından isterseniz sadece 12400F seçin isterseniz B660M-K anakart , Kingston 1TB SSD ve 700W FSP PSU seçin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri