G213 klavye rgb ses sorunu

messinintorunu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba. Bugün Logitech'in G213 model klavyesini aldım. Tuşlarda basmama sertlik gibi sorunlar olduğu söyleniyordu öyle bir sorun yok fakat uygulamasından açık mavi renge ayarladığım zaman hoparlörden ince tiz bir ses geliyor. Hoparlörü çıkarttığım zaman gelmiyor. Bu sorunu hoparlörü çıkartmadan çözebilmemin bir yolu var mıdır yoksa mecbur başka bir klavye veya hoparlör mü almam gerekir?  :huh:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Klavyenin uygulamasındaki mavi renkte olan ayar ne ayarı bilginiz var mı? Eğer bilmiyorsanız bir SS paylaşın bir bakayım nedir ne değildir.

KS

messinintorunu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Klavyenin uygulamasındaki mavi renkte olan ayar ne ayarı bilginiz var mı? Eğer bilmiyorsanız bir SS paylaşın bir bakayım nedir ne değildir.

Hocam klavyenin ışıkları bu ton renge alınca ince tiz bir ses geliyor hoparlörü sökünce düzeliyor birbirlerine parazit mi denir tam bilmiyorum o tarz bir şey yapıyorlar. Anlayamadım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Sorun klavye odaklı gibi duruyor. Mavi ışığa alınca o ışığın ton ve akımı sisteme USB ara yüzünden bir parazit akım aktarıyor gibi duruyor. Size tavsiyem Logitech servisi ile bir konuşun yada ürünü iade edin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri