GameBooster 23.6" GB-2461CF 144Hz 1ms Monitör

batumahone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba,

Uzun zamandır bir monitör arayışı içindeyim ve şu piyasada ucuz fiyat performans monitörü bulmak neredeyse çok zor. Başlıkta da gördüğünüz gibi "GameBooster 23.6" GB-2461CF 144Hz 1ms 2xHDMI DP VA FHD Freesync Curved Gaming Monitör" İtopya'da 2599TL gibi bir fiyata satışa çıktı ve diğer sitelerde minimum 300-400TL fark görüyorum bu fiyat bandında daha iyi fiyat performans monitör bulmak mümkün mü acaba, bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi?

Not olarak sistemim şu an yok ama yeni sistem videosu geldiğinde bilgisayar da alacağım, muhtemelen rx6600 veya rtx 3060 gibi bir sistemle kullanacağım monitörü.

Monitör linki:

Moderatörün son düzenlenenleri:

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
tavsiyem IPS bir panel ama VA alacaksanız hem marka güvenirliği hemde 165hz olmasıyla bunu önerebilirim. :

KS

batumahone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
tavsiyem IPS bir panel ama VA alacaksanız hem marka güvenirliği hemde 165hz olmasıyla bunu önerebilirim. :
Yorumun için teşekkür ederim, IPS ve VA panel farkını bilmiyorum ama attığın monitör ile benim attığım monitör arasındaki fark sence 600tl ye değer mi?

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Yorumun için teşekkür ederim, IPS ve VA panel farkını bilmiyorum ama attığın monitör ile benim attığım monitör arasındaki fark sence 600tl ye değer mi?
va ile ips farkı IPS de renkler daha canlı ghosting sorunu daha az oluyor çok daha iyi bir paneldir. arada ki fiyat farkına değer mi bilmiyorum ama ben attığın tarz markalara pek güvenmiyorum genelde ucuza satmak için her şeyden kısıyorlar

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
bu ürünün videoları youtube de vardı hocam bi kaç video izleyip karar verebilirsiniz. hem ips hemde 3200 tl

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Arkadaşlar gerekli önerileri yapmışlar zaten bende şunu ekliyeyim. Sizin paylaşmış olduğunuz marka monitörlerde ölü piksel ve ışık sızma problemleri daha yüksek oranda olabiliyor. Piyasada adını kanıtlamış kaliteli panel ve markalara yönelmeniz daha iyi olacaktır.

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Arkadaşlar gerekli önerileri yapmışlar zaten bende şunu ekliyeyim. Sizin paylaşmış olduğunuz marka monitörlerde ölü piksel ve ışık sızma problemleri daha yüksek oranda olabiliyor. Piyasada adını kanıtlamış kaliteli panel ve markalara yönelmeniz daha iyi olacaktır.
4k ya kadar önerebilir misin bana 165 yada 144hz ? bende bakıyorum bu aralar

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Bu aralar çok takip edemedim yeni model ve teknolojileri o yüzden yeni konu altında diğer aktif takip eden arkadaşların da bilgisini al lütfen. Panel ve genel özellik açısından birkaç farkları var atacağım modellerin. Kendi kullanım tipine göre seçimini belirleyebilirsin.

Markalar önceden de önerdiğim modeller ve olumsuz geri dönüşlere pek rastlamadım. Alınabilir ürünler.

Son düzenleme:

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Bu aralar çok takip edemedim yeni model ve teknolojileri o yüzden yeni konu altında diğer aktif takip eden arkadaşların da bilgisini al lütfen. Panel ve genel özellik açısından birkaç farkları var atacağım modellerin. Kendi kullanım tipine göre seçimini belirleyebilirsin.

Markalar önceden de önerdiğim modeller ve olumsuz geri dönüşlere pek rastlamadım. Alınabilir ürünler.
teşekkür ederim bunun arasında ki fark ne anlamadım fiyatlar çok farklı

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
tek fark satıcıları farklı galiba

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Evet öyle görünüyor. Vizyon bilgisayarı tercih edebilirsiniz. Hem fiyatı uygun hem de satış oranı daha yüksek ve başarılı görünüyor. Rica ederim

Anonym

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ben bu monitörü şimdi sipharis ettim hocam gelince sana daha iyi yardımcı olabilirim eğer monitör almadiysan
Screenshot_2022-08-18-22-51-10-35_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Anonym

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Hocalarım monitör elime ulaştı fiyatına göre iyi arkasında kırmızı ışık felan var hoş bir tasarımı var plastik kalitesi biraz kötü ama fiyatına göre bakarsak iyi bir ürün panelini samsung üretiyor deniliyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri