Gamepad Değerlendirmesi Hk. Yardım edermisiniz

hsynn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Arkadaşlar gamepad alıcam bi süredir araştırıyorum verilen tavsiyeleri de değerlendirdim toplamda 5 ürün belirledim 1 tanesini almayı düşünüyorum bu ürünlerden hangisini tavsiye edersiniz veya içinden kullandığınız varmı ? Şöylede bir durum var ben daha çok Dualshock 4 tarzı olan gamepad almayı düşünüyorum yinede kıymetli fikirleriniz benim için önemli ona göre karar vericem. ( NOT : Bilgisayar da ve genellikle FİFA için kullanıcam )

Şimdiden yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

( BU ÜRÜNÜN YORUMLARI FALAN İYİ AÇIKCASI EN ÇOK AKLIMA YATAN ÜRÜN BU )

Son düzenleme:

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
'' Gamepad '' PS3 , PS4 İçin Kullanacaksan Dimi? Kardeşim.. Bilgisayar İçin Kullanmayacak İsen ;

( Ben Bunu Öneririm Sana Kardeşim )

KS

hsynn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
Verdiğin Linkler' de '' PS4 Ve PS3 '' Uyumlu Yazıyor Ama Kardeşim.. Nasıl? Bilgisayar' da Çalıştırmayı Düşünüyorsunuz..
yorumları ve satıcıya sorulan soruları kontrol ettiğimde pc uyumlu diyor . dual olanlar bluetooth ile çalışıyormuş pc de bluetooth adaptör alıcam 1 tanede onun için eğer dual türü alırsam kablosuzlara

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
yorumları ve satıcıya sorulan soruları kontrol ettiğimde pc uyumlu diyor . dual olanlar bluetooth ile çalışıyormuş pc de bluetooth adaptör alıcam 1 tanede onun için eğer dual türü alırsam kablosuzlara
O Zaman Tamam Kardeşim Benim Önerim Sana '' '' Dır..

KS

hsynn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
O Zaman Tamam Kardeşim Benim Önerim Sana '' '' Dır..
eyw hocam tavsiyen için teşekkürler. peki dualshock ile F310 arasında kullanıma göre fark olurmu yani F310 elde küçük kalırmı oyun açısından performans etkiler mi neticede yıllardır ps de dual kol kullandığımdan f310 tarz gamepad hiç deneyimim olmadı da

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
eyw hocam tavsiyen için teşekkürler. peki dualshock ile F310 arasında kullanıma göre fark olurmu yani F310 elde küçük kalırmı oyun açısından performans etkiler mi neticede yıllardır ps de dual kol kullandığımdan f310 tarz gamepad hiç deneyimim olmadı da
Onu Bilmiyorum Kardeşim Yanlış Bilgi Vermek İstemem Bu Konu'da Sana Yardımcı Olamayacağım Kusura Bakma..

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Kararınızı vermiş gibi bitirmişsiniz konuyu. Logitech F310/710 iyi ürünlerdir. Hangi sistemlerde kullanacaksınız ve bütçeniz nedir?

KS

hsynn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
24
sistem olarak ryzen 5 5600 + rx 6650xt + b450 m k II kullanıyorum . bütçe max 400-500 olarak ayırdım hocam F310 u herkes tavsiye ediyor ama daha önce reel olarak görmediğim bir kol o yüzden küçüklük konusunda şüphem var elde küçük kalırsa rahat oyun zevki verirmi bilmiyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Gamesir T4 veya G4 önerecektim ama fiyatları çok uçuk ve stoklarda bulmak zor. Ben G4 kullanıyorum memnunum ama ben Aliexpress üzerinden almıştım 370-390 TL arası bir şeye gelmişti bana.

F310 bütçenize alınabilecek en mantıklı ürünlerden. F710 kablosuz versiyonu oda iyi.

furnout

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
6-7 aydır f710 kullanıyorum gayet memnunum öneririm.titreşime ve kablosuz olmasına gerek yok diyorsanız f310 daha mantıklı olur sizin için.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri