Gamepower Warcry Kasa

ZeroTolerance

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
63
Merhaba, bu kasanın hava akışı kötü olduğuna dair yorumlar mevcut. Hava akışının kötü olmasının sebebi kasa yapısından dolayı mı yoksa fanlarından mı kaynaklı? Buna göre farklı fan tercih edebilirim. Ayrıca görsel şölen yaşatacak ve hava akışı iyi olan kasa önerileriniz nelerdir. Kasaya fazla harcamak istemiyorum. Bu yüzden bütçe max 2.5K₺

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Sıvı Soğutma İle Beraber Kasanın Hava Akışı Da Gayet Güzel. Sistem Boşta İken 35 Derece Civarında Geziniyor. Gpu İse 40 Derece Altında Kalıyor Çoğu Zaman Ama Ben Ses Yapmasın Diye Zero Fan Aktif Kullanmaktayım. O Yüzden Arada 40 Derece Üstüne Çıktığıda Olabiliyor.

download.jpg

KS

ZeroTolerance

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
63
Sıvı Soğutma İle Beraber Kasanın Hava Akışı Da Gayet Güzel. Sistem Boşta İken 35 Derece Civarında Geziniyor. Gpu İse 40 Derece Altında Kalıyor Çoğu Zaman Ama Ben Ses Yapmasın Diye Zero Fan Aktif Kullanmaktayım. O Yüzden Arada 40 Derece Üstüne Çıktığıda Olabiliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 4458
Şimdi farklı bir fan tercih mi etmeliyim yoksa sıvı soğutma mı kurmalıyım kasaya anlamadım?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Hava akışı kötü denmesinin sebebi bir sürü fanla kandırılmış gibi üst kısım hariç her yerinin kapalı olması. Üstteki fanlar içerdeki sıcak havayı dışarı atıyor olabilir yada içeriye hava alıyor olabilir ama diğer fanlar bir tık süs havası veriyor. O paraya hava akışı daha iyi kasalar bulunabilir diye tahmin ediyorum. Akaçe'de baktım 6 fanlı modeli 2300tl civarı ve o kadar parayı ona vermek yerine Cooler Master TD500 tercih ederdim görüntüsü de şık.

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Kasanın hava akışı MESH bir kasaya göre kötü. Değerleri iyi bir fan seti ve soğutucu kurulumu yaparsanız makul seviyelere çekersiniz aynı @G0KTÜRK kullanıcısı gibi.
Şimdilik İdare Ediyor Kasa Hocam Lakin Donanımlar Kötü Yakın Bi Zamanda Yeniden Topluyacam Allah Nasip Ederse

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Merhaba, bu kasanın hava akışı kötü olduğuna dair yorumlar mevcut. Hava akışının kötü olmasının sebebi kasa yapısından dolayı mı yoksa fanlarından mı kaynaklı? Buna göre farklı fan tercih edebilirim. Ayrıca görsel şölen yaşatacak ve hava akışı iyi olan kasa önerileriniz nelerdir. Kasaya fazla harcamak istemiyorum. Bu yüzden bütçe max 2.5K₺
Bu arada hava akışı ve genel kalitesi daha iyi olsun isterseniz bu kasanın mucidi diye bilinin Lian Li markasına bakabilirsiniz. MESH versiyonları da var Lian Li markasında bu tasarımda.

KS

ZeroTolerance

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
63
Bu arada hava akışı ve genel kalitesi daha iyi olsun isterseniz bu kasanın mucidi diye bilinin Lian Li markasına bakabilirsiniz. MESH versiyonları da var Lian Li markasında bu tasarımda.
Lian li olduğunu biliyorum hocam fakat fiyat farkı oluyor. Sanırım mesh yapılarına göz atacağım teşekkür ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri