Gaming gen güvenilir mi

batuhaanbalci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar selam gaming gen den pc alıcam ama güvenilir mi değil mi size sormak istiyorum ürünleri kaliteli mi bu pcyi alıcam

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Site güvenilirdir hocam. Bir de bu sistem neredeyse aynı fiyatı daha uygun.

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Sizin yaptığınız daha mantıklı geldi gözüme. 500 TL farka b550.

apollonlykos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
142
Bir sıkıntı yaşarsanız site ile iletişim kolay kolay kuramıyorsunuz maalesef. Maillere cevap verilmiyor. Telefon ile bağlandığınızda 30. 40.sıralardan başlatıyor sizi. 1buçuk saatin sonunda hattan düşmezseniz şansınıza ancak bağlanabilirsiniz.

Uzun zamandır alışveriş yapıyorum fakat son 1 aydır kargolar çok geç(8-10 iş günü) veriliyor ve iletişim bu şekilde.

KS

batuhaanbalci

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bir sıkıntı yaşarsanız site ile iletişim kolay kolay kuramıyorsunuz maalesef. Maillere cevap verilmiyor. Telefon ile bağlandığınızda 30. 40.sıralardan başlatıyor sizi. 1buçuk saatin sonunda hattan düşmezseniz şansınıza ancak bağlanabilirsiniz.

Uzun zamandır alışveriş yapıyorum fakat son 1 aydır kargolar çok geç(8-10 iş günü) veriliyor ve iletişim bu şekilde.
anladım teşekkür ederim

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Güvenli hocam. Kargo konusu da 2 hafta fln önce bende bi sistem sipariş ettim pazartesi akşamı sipariş ettiğim sistem perşembe günü öğlen geldi yani baya hızlı gönderiyorlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri