Garanti kapsamındaki bir ürün 2. Kez gittiğinde sorun giderilmemişse o üründe güncel para iadesi oluyomuydu

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
sabit 79 derece fanlar %100 3000-3200 rpmde buda bence normal değil hava slikülasyonu termal macun desen havayı gayet iyi alıyo camlar acık fan hızı niye düşmüyo 79 derece sabit fanlar %100 furmakta yaptım kasa camı acıkken direk 69 dereceye fırlıyo

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
69 dereceye fırlıyo ve 80 e cıkıyo fanlar %100 de

Cam açmak biraz etkileyebilir ama kasa da toplam on ve arkada 4-5 fan olması en sağlıklısı. Aynı kartın YouTube da videoları yok mu dereceleri nasıl
aynı benimkisi gibi boştayken 50 derece adamın fanlar dönmüyo 54 e kadar cıkıyo sonra fanlar calışıyo adamın hava silikülasyonuda iyi

bakın hava silikülasyonu desem 75 derece fanlar %60 larda dönse tmama eyvallah termal macun veya havasilikülasyonu sıkıntısı var ama 79 derece sabit fanlar %100 de ve ben uzun süreli kullandığımda bu kartı fps kısıtlamayı kapattım kart bi zamandan sonra mhzsi düşüyo

ısınmasın diye mhzsi düşüyo

sen gel bunu ordakilere anlat

Son düzenleme:

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Servis ile görüştünüz mü, bir şey dedi mi?

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
thhye başvursan iş uzar benim okul var ne yapıcam blm

Servis ile görüştünüz mü, bir şey dedi mi?
2. götürüşümüzde bu kart arızalı değil getirmeyin dediler ondan sonra görüşme olmadı

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305

2. götürüşümüzde bu kart arızalı değil getirmeyin dediler ondan sonra görüşme olmadı
Galax globale mail atın bir sorun. Bazen buradakiler pek ilgilenmeyebiliyor. Şansınızı denemiş olursunuz. İngilizcesi iyi olan biri yazabilir olmazsa google translate bile işinizi görür.

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
benim derste umrumda değil babam dersim yüzünden thhye bulaşmak istemiyo ama öteki türlüde zort olcak

Galax globale mail atın bir sorun. Bazen buradakiler pek ilgilenmeyebiliyor. Şansınızı denemiş olursunuz. İngilizcesi iyi olan biri yazabilir olmazsa google translate bile işinizi görür.
kart galax değilki evga

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892

Adamlar haklı bence de. Çünkü sıcaklık binbir çeşit ihtimale bağlı kasanizda yeteri kadar fan yoksa o derecelere çıkması normal ve bu sizin sorununuz dur. Herşeyi olması gerektiği gibi yapıp denemeniz lazım ve zaten 80 dereceler herhangi bir sıkıntı çıkarmaz. Ama derece takintiniz varsa insanı yorar

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
eğer kart urt dışına gidicekse babamın uğraşacağını sanmam

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
benim derste umrumda değil babam dersim yüzünden thhye bulaşmak istemiyo ama öteki türlüde zort olcak

kart galax değilki evga
Derslik sorun yok herşey internet üzerinden yapılıyor kararda internet üzerinden geliyor. Bir kere evden çıkıp bir yere gitmiyorsun herşey e devletten

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Adamlar haklı bence de. Çünkü sıcaklık binbir çeşit ihtimale bağlı kasanizda yeteri kadar fan yoksa o derecelere çıkması normal ve bu sizin sorununuz dur. Herşeyi olması gerektiği gibi yapıp denemeniz lazım ve zaten 80 dereceler herhangi bir sıkıntı çıkarmaz. Ama derece takintiniz varsa insanı yorar
hocam camların hepsi acık pubgde valoda fanlar %100 dönüyo burda benmi hatalıyım 84 derecede %100 fan devri normalmi

84 derecede fanlar %100 dönüyo bu normalmi ? bu fanlar soğutsun diye var soğutamıyo demekki bir sıkıntı var

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Yurt dışına gitmez onlar ya burayla görüşürüz ya da size kod verirler onlara gönderirseniz. Sizin en fazla kargoya gitmeniz gerekir.
hocam şuan yapmamı önerdiğiniz bişi varmı ilk olarak bunu yapın diyeceğiniz bişi varmıdır

yani önce hangisinden başlim

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
hocam şuan yapmamı önerdiğiniz bişi varmı ilk olarak bunu yapın diyeceğiniz bişi varmıdır
Türkiye'deki distribütörler yerine globaldekiler daha ilgili. Çünkü direkt marka değerini etkiliyor. Onlara yazın. Thh ile görüşün. Diğer süreçleri izleyin. En son olmazsa ped ve macun değişimiyle daha iyi olur ama ekstra masraf olur.

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
anladığım kadarıyla önce markayla görüşüp markadan cvp gelince servis belgeleriyle marka belgeleriyle thhye başvurcam bu markanın yazısını servise filan göstercemmi ?

Türkiye'deki distribütörler yerine globaldekiler daha ilgili. Çünkü direkt marka değerini etkiliyor. Onlara yazın. Thh ile görüşün. Diğer süreçleri izleyin. En son olmazsa ped ve macun değişimiyle daha iyi olur ama ekstra masraf olur.
tr de işini hakkıyla yapan cok az malesef

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
anladığım kadarıyla önce markayla görüşüp markadan cvp gelince servis belgeleriyle marka belgeleriyle thhye başvurcam bu markanın yazısını servise filan göstercemmi ?

Maalesef öyle. Thh tüm belgeleri verin onlar zaten ihtiyacı olmayanları kullanmaz.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892

Macun değişimini vs kendiniz yapmayın garantiden çıkma durumu olmasın diye.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Macun değişimi garanti sonrası ya da servis yardımıyla diye önerdim zaten. Bakayım internete ama sizdeki belgelerde olması laızm.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri