Çözüldü Geforce GTX 1660 Super

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Herkese Merhaba, Arkadaşlar Ben Bir Ekran Kartı Aldım Ve Bir Salaklık Yapıp Ekran Kartını Araştırmadan Aldım Aldığım Ekran Kartının Biliyorum Özeliklerini Aldığım Ekran Kartı " Nidia Geforce GTX 1660 Super ( 6GB ) " Bu Aldığım Ekran Kartı Oyun Performansı Sizce Nasıl? En Önemlisi " Overclock " Yapılıyor Mu?

Not: Aldığım Ekran Kartından Pişman Olmam Dimi?
aşağı yukarı 2.5 yıldır msi gtx 1660 süper kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım gayet performansından memnunum tabi ben alırken 2k dı sıfır fiyatı ve fiyatına göre çok çok iyiydi. Burada önemli olan aldığınız fiyat o fiyata daha iyi kartlar var mı o önemli, yoksa kart her oyunda 1080p için yeterli şuan.

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
500₺ ye değer bence. İade edebilirmisiniz?
Ben Bunu Gördüm Daha Önce Lakin Kimse Tavsiye Etmedi Bunu Bana Kullanan Herkes Sorun Sıkıntı Yaşadıklarını Dile Gitirdiler Bana Varsa Aklın Alma Diyen Çok Oldu Bende Vazgeçtim Almakdan..

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
aşağı yukarı 2.5 yıldır msi gtx 1660 süper kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım gayet performansından memnunum tabi ben alırken 2k dı sıfır fiyatı ve fiyatına göre çok çok iyiydi. Burada önemli olan aldığınız fiyat o fiyata daha iyi kartlar var mı o önemli, yoksa kart her oyunda 1080p için yeterli şuan.
Bakalım Bi Elime Ulaşsın Da Ekran Kartı Neler Yapacağız Ne Edeceğiz Konturol Edecem Zaten :)

Ubraxer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Herkese Merhaba, Arkadaşlar Ben Bir Ekran Kartı Aldım Ve Bir Salaklık Yapıp Ekran Kartını Araştırmadan Aldım Aldığım Ekran Kartının Biliyorum Özeliklerini Aldığım Ekran Kartı " Nidia Geforce GTX 1660 Super ( 6GB ) " Bu Aldığım Ekran Kartı Oyun Performansı Sizce Nasıl? En Önemlisi " Overclock " Yapılıyor Mu?

Not: Aldığım Ekran Kartından Pişman Olmaçoğu oy

Not: Aldığım Ekran Kartından Pişman Olmam Dşuanda b

Not: Aldığım Ekran Kartından Pişman Olmam Dimi?
çok güzel bir ekran kartı günümüz oyunlarının çoğunu 1080p 60 fps oynatabileceğine inanıyorum (high ayarlarda)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri