Yardım (Gelisme) Bir Kıza Nasıl Açılabilirim?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,149
Ya simdi bir kızı seviyorum büyük ihtimalle oda benden hoşlanıyor nasıl acilmaliyim nasıl söze başlamalıyım?

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,149
Ya hikayesi olmak istiyorum hikayem olmasını değil

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Sürekli denk geliyoruz
Düz mantık bir gün takılma bahanesiyle açılmak benim yaptığım seçenek genelde. Akşamüstü kahve vb alıp yürü, o arada da konuyu aç gitsin, zaten onunda senden hoşlanma ihtimali yüksekmiş.
Çevremdeki bazı arkadaşlar 1-2 hafta beraber gezmeyi tercih ediyor ancak finalde friendzone problemi yüksek.

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,149
Düz mantık bir gün takılma bahanesiyle açılmak benim yaptığım seçenek genelde. Akşamüstü kahve vb alıp yürü, o arada da konuyu aç gitsin, zaten onunda senden hoşlanma ihtimali yüksekmiş.
Çevremdeki bazı arkadaşlar 1-2 hafta beraber gezmeyi tercih ediyor ancak finalde friendzone problemi yüksek.
Ya sorun şu bir tik da utangaçım bu olayı yüzüne söylemeye cesaretim yok daha romantik şekilde açılma şansım yok mu ? Mesela posta

Ashiaw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Kızın posta kutusuna seni seviyorum diye not at

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
kardeşim öncelikle sürekli denk geldiğin için hafif tebessümle selamlaş. bir kaç gün bir kaç hafta. Karşılık gelene kadar böyle gülümsemeler ile günaydın iyi akşamlar vs . devam et. Sonra Karşılık gelirse ; isim sor ne iş yaptıpını nerede çalıştıpını asla sorma. sadece kahve sevip sevmediğini sor. severim derse yakınlarda bi yerde tanıdığın bildiğin bi kafeyi tarif edip, Şurda güzel bir kafe var kahvesi güzeldir gelmek ister misin diye sor. sonrasında gerisi gelecektir. Genelde kadınlar niyeti samimi olan güven veren insanları tercih eder. utangaç olmanız karşı tarafa geçerse o sizin samimiyetinize istinaden kırmayacaktır bu davetinizi.

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,149
En yakın kız arkadaşı kankam ona sorucam limon taktigini

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Yani örnek olarak verdim posta derken mektup tarzı ama çok demode olur gibi
Biraz demode dostum. 5-6 yıl önce bile o şekildeydi. İçinden nasıl geliyorsa öyle yapabilirsin ama, şahsi fikrim beraber güzel bir gün geçirip ardından cesaret patlamasıyla açılman. Normale göre gün içinde daha yakın davran. Şahsi önerim budur.

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,149
Biraz demode dostum. 5-6 yıl önce bile o şekildeydi. İçinden nasıl geliyorsa öyle yapabilirsin ama, şahsi fikrim beraber güzel bir gün geçirip ardından cesaret patlamasıyla açılman. Normale göre gün içinde daha yakın davran. Şahsi önerim budur.
Hmm mesela neler yapabiliriz?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri