Yardım (Gelisme) Bir Kıza Nasıl Açılabilirim?

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
kardeşim öncelikle sürekli denk geldiğin için hafif tebessümle selamlaş. bir kaç gün bir kaç hafta. Karşılık gelene kadar böyle gülümsemeler ile günaydın iyi akşamlar vs . devam et. Sonra Karşılık gelirse ; isim sor ne iş yaptıpını nerede çalıştıpını asla sorma. sadece kahve sevip sevmediğini sor. severim derse yakınlarda bi yerde tanıdığın bildiğin bi kafeyi tarif edip, Şurda güzel bir kafe var kahvesi güzeldir gelmek ister misin diye sor. sonrasında gerisi gelecektir. Genelde kadınlar niyeti samimi olan güven veren insanları tercih eder. utangaç olmanız karşı tarafa geçerse o sizin samimiyetinize istinaden kırmayacaktır bu davetinizi.
Ha ola ki davetinize karşılık olumsuz yanıt aldınız. Israrla her denk gelişinizde selamlaşmayı asla bırakmayın, göz teması kurun. nezaketen gülümseyin çok ciddi söylüyorum olumlu şekilde size dönüş yapacaktır, Tabii sevdiği birisi yoksa

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269
Ha ola ki davetinize karşılık olumsuz yanıt aldınız. Israrla her denk gelişinizde selamlaşmayı asla bırakmayın, göz teması kurun. nezaketen gülümseyin çok ciddi söylüyorum olumlu şekilde size dönüş yapacaktır, Tabii sevdiği birisi yoksa
Onu hemen öğreneyim bi

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Sağol reis ya seviyorum kızı ama red yersem korkusuda var bide kız bana göre baya güzel kalıyor dış görünüş falan 😥😓
bu yüzden kaybediyoruz işte güzel kızlar erkek illaki yakışıklı olsun demiyor. bak sütun gibi kızlar var sokakta sevdiği yanındaki adam kabasakal gibi biri sözüm meclisten dışarı. kadınlar tipe değil güven veren samimi insanları tercih eder. açık açık niyetini belli etmelisin. ama burada dediğim gibi gös teması kurup selam vermeyi kesinlikle ihmal etme. birde eskide kalan bi alışkanlıktır ; bi Araya gelebilmeniz için ortak tanıdık falan da sakın sokma aranıza :) tecrübe ile sabit çok kötü olaylar yaşadım

Cok güzel birsey atıyorum arkadasımada atım kıza acıldı videoda anlatıldıgı gibi osurdu ama altına sıctı

hönkürdüm ya :)

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269
bu yüzden kaybediyoruz işte güzel kızlar erkek illaki yakışıklı olsun demiyor. bak sütun gibi kızlar var sokakta sevdiği yanındaki adam kabasakal gibi biri sözüm meclisten dışarı. kadınlar tipe değil güven veren samimi insanları tercih eder. açık açık niyetini belli etmelisin. ama burada dediğim gibi gös teması kurup selam vermeyi kesinlikle ihmal etme. birde eskide kalan bi alışkanlıktır ; bi Araya gelebilmeniz için ortak tanıdık falan da sakın sokma aranıza :) tecrübe ile sabit çok kötü olaylar yaşadım

Anladım saol bunları deniyeceğim sonucu yazarım buraya

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635

dogrular bu D:Wadawdawdawdaw

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
395
Doğal ol. İçinden geldiği gibi. Birlikte zaman geçirmeye çalış bolca.
Sevdiğiniz aktiviteleri yapın. Sözle sevgilim olur musun gibi şeyler söyleme. Bu sürede sevgilin gibi davran ve bu konuda ima ve şakalar yap. Zamanla samimiyetiniz artacak ve kendiliğinden sevgilin olacak.

KS

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,269
Doğal ol. İçinden geldiği gibi. Birlikte zaman geçirmeye çalış bolca.
Sevdiğiniz aktiviteleri yapın. Sözle sevgilim olur musun gibi şeyler söyleme. Bu sürede sevgilin gibi davran ve bu konuda ima ve şakalar yap. Zamanla samimiyetiniz artacak ve kendiliğinden sevgilin olacak.
Çok mantıklı geldi flörtoz yaklaşıp devam etmek yani

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri