Gencer Gaming Ekstra Ücret Talebi

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
14 gün (10 iş günü) ' ne teslimat yapan başka bir firma var mı?
Zaten şikayetlerimiz de aradan 7 gün geçti ses seda yok öyle başladı. Firmayı darlama durumu da yok idi. Ama ne zaman 400 tl yi verin 1-2 güne göndeririz dediler orada iş değişti nezdimde.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
14 gün (10 iş günü) ' ne teslimat yapan başka bir firma var mı?
Uzun süredir forumda olduğum için biliyorum. Bu yazdığım forumdaki kullanıcıların açtığı konulardan tecrübeme dayanarak oluyor. Farklı sitelerle PC Hocası sistem yaptığında da başka içerik üreticileri sistem çıkarttığında da çok konusu açıldı. Şimdi size teker teker konu gösteremeyeceğim ama bunun içine İtopya , PC Kolik , GamingGenTR , Sinerji ve GençerGaming dahil. Ayırt etmiyorum. Hepsi için bu şikayetleri bizzat kendim gördüm.

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Doğrudur hocam benden daha fazla bu durumlarla karşılaşmışsınızdır elbet. Ama para ile hızlı gönderim işi baya problem. Misal buradan asıl muhatapımız bile bizimle ilgilenmezken sizler en azından olaya müdahil oluyorsunuz ve önemsiyorsunuz.

gokallp

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Doğrudur hocam benden daha fazla bu durumlarla karşılaşmışsınızdır elbet. Ama para ile hızlı gönderim işi baya problem. Misal buradan asıl muhatapımız bile bizimle ilgilenmezken sizler en azından olaya müdahil oluyorsunuz ve önemsiyorsunuz.
Durum ne hocam bende oradan çekiliş sistemi cikti onu alacagim kacinci gun oldu sipariş durumu nedir ?

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Sipariş 9 gün oldu gelmedi, çekilişle kazanmışsınız hayırlı olsun, uygun fiyata alacaksınız sanırım aldınız mı peki? Aldıysanız 7 gün içerisinde gelir heralde

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz uzun süre götürür bu sistem sizi. Bir de 1080p Full HD IPS monitör aldınız mı tamamdır. Sadece kargo süresi çok uzun sürüyor, ortalama 7 gün ya da 12 güne falan elinize teslim edilir. Bize yaptıkları gibi bekletirlerse 2 hafta sonra alırsınız :)

gokallp

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz uzun süre götürür bu sistem sizi. Bir de 1080p Full HD IPS monitör aldınız mı tamamdır. Sadece kargo süresi çok uzun sürüyor, ortalama 7 gün ya da 12 güne falan elinize teslim edilir. Bize yaptıkları gibi bekletirlerse 2 hafta sonra alırsınız :)
Bende oyle dusunuyorum yanina 144 hz almaya calisacagim biraz zorlayacak beni ama deger bence indirim elimize geçince en geç 7 gun icerisinde kargoya verirler kisacasi 10 gune elimde diye dusunuyorum iyi aksamlar

iamdogukan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Herkese merhabalar, yaşanılan bilgi karmaşasını çözmek adına açıklama yapmaktayız. Bir çok sistemden ötürü genel olarak en geç verdiğimiz tarih 7-10 iş günüdür. Bu süreçte ekstrem durumlardan dolayı uzaması dahilinde ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçmektedir. Hafta sonları iş gününden sayılmadığı için şu an 10. iş gününü geçen hiçbir sipariş bulunmamaktadır. Ekip arkadaşlarımız siparişleri sizlere ulaştırmak için çalışmaktadır. Güncel olarak sorunsuz bir şekilde siparişlerin çıkışı yapılmaktadır.
Cuma günü siparişi verdim 7 iş günü içinde kargoya verilecek dendi telefonda, şimdi 7-10 iş günü yazmışsınız bu alenen sahtekarlık. Pazartesi günü siparişimin 7. iş günü umarım bir aksaklık olmadan benim ve diğer herkesin siparişlerini kargoya verirsiniz herkes sizi bekliyor kaç gündür.

gokallp

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Cuma günü siparişi verdim 7 iş günü içinde kargoya verilecek dendi telefonda, şimdi 7-10 iş günü yazmışsınız bu alenen sahtekarlık. Pazartesi günü siparişimin 7. iş günü umarım bir aksaklık olmadan benim ve diğer herkesin siparişlerini kargoya verirsiniz herkes sizi bekliyor kaç gündür.
Bu kadar sikintilimi ya gercekten 😐

0Talha0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Ben aynı gün monitör aldım ama daha kasa ortada yok haliyle eski laptopa hdmı dan bagladım öyle kullanıyorum dün ben müşteri hizmetlerini aradım ve bakın gercek bu 10 veya 13 iş günü içerisinde sparişi teslim ederiz dediler ben şok oldum
bir daha da böyle bir siteden hiçbir şey satın almam

Bitmiştir bu son

Katılıyorum

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Bugün de gönderilmedi, zaten beklemiyordum. Sayenizde incehesap'ın sistemini de kaçırdık teşekkürler gençer gaming

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
31 mayıs Çarşamba 23:00 sipariş verdim, , bugün 10 haziran.

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
3 arama, 2 mail, 15 entry girdim hacı :) semih gençer'e instagramdan yazcaktım az kaldı :)

1 hazirandan itibaren 'hazırlanıyor' gösteriyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri