Gencer Gaming Ekstra Ücret Talebi

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Sağolun ama daha fazla beklemem 50 TL'ye aldım

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Başka problem yaşamadım. Yağ gibi akıyor sistem teşekkürler @Gencergaming

Kablolama montaj falan muazzam bu arada geç gelmesinin sebebini anladım :)

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Entryleri silmiyorum ki süreç anlaşılsın hocam. Sağlam işçilik yapmışlar, ilk bilgisayarım sayılır mutluyum o yüzden. Baya geç geldi ama o sıktı canımızı

Loxria

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
hayırlısı umudu hevesi tükettik artık 10.günde de çıkabilir
hocam ben baya bir arastirdim gencergamingi diger sistemciler gibi fazla subeleri yok yeni gelismekte olan bir ekipler ytlerden destek alarak gelisen bir ekip fazla subeleri olmadigindan dolayi fazla calisanlarida yok halbuki elinde ki calisanlarda 1000 stoklu sistemi montajlayip test edip kargolamakta gucluk cektiginden ve ellerinde olan stokdan dolayi talep cok oldugundan her yt kendi adi altinda sistem cikartiyor bu yuzden sıkıntı yasiyorlar. site sahibi olan semih gencerde baya genc bir kardesimiz yani hak vermek lazim...

oguzyslli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
hocam ben baya bir arastirdim gencergamingi diger sistemciler gibi fazla subeleri yok yeni gelismekte olan bir ekipler ytlerden destek alarak gelisen bir ekip fazla subeleri olmadigindan dolayi fazla calisanlarida yok halbuki elinde ki calisanlarda 1000 stoklu sistemi montajlayip test edip kargolamakta gucluk cektiginden ve ellerinde olan stokdan dolayi talep cok oldugundan her yt kendi adi altinda sistem cikartiyor bu yuzden sıkıntı yasiyorlar. site sahibi olan semih gencerde baya genc bir kardesimiz yani hak vermek lazim...
hak verilecek bir durum yok mesaj attığımızda 5-7 iş günü diye belirtiyorlar sonrasından sitelere 7-10 gün yazıyorlar kimse beni yanlış anlamasın bi sistem bitmeden diğer sistem çıkartan ben değilim yoğunluğu olabilir personeli olmayabilir ben buna kesinlikle bir şey demiyorum allah daha çok versin daha çok kazandırsın bi sistem daha teslim edilmeden 2 li çıkan sistem 3.sistem ortaya atan yine aynı firma.. daha fazla girip forumlara yazmayacağım gelirse gelir diyerek noktalıyorum foruma daha bilgi kirliliği yapmak istemiyorum aynı şeyleri tekrar tekrar söylemenin bir anlamı yok

0Talha0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
hak verilecek bir durum yok mesaj attığımızda 5-7 iş günü diye belirtiyorlar sonrasından sitelere 7-10 gün yazıyorlar kimse beni yanlış anlamasın bi sistem bitmeden diğer sistem çıkartan ben değilim yoğunluğu olabilir personeli olmayabilir ben buna kesinlikle bir şey demiyorum allah daha çok versin daha çok kazandırsın bi sistem daha teslim edilmeden 2 li çıkan sistem 3.sistem ortaya atan yine aynı firma.. daha fazla girip forumlara yazmayacağım gelirse gelir diyerek noktalıyorum foruma daha bilgi kirliliği yapmak istemiyorum aynı şeyleri tekrar tekrar söylemenin bir anlamı yok
katılıyorum

Ben 6 haziran da almışım daha bekliyorum artık heyecanım falan kalmadı gelsede olur gelmese de bir daha da ordan hiç bir şey almam sabrı arşa çıkmış kişiler hariç hiç kimseye önermem.

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
kral bana da 12. gün teslim edildi. Ama gerçekten işçiliği güzel yapmışlar, yani küçük bir işletme, uygun fiyattan da veriyor, yavaş işliyor ama gerçekten sistemin gelince beğenirsin :) bana da 12 gün sonra geldi tüm dertleri unuttum :)

0Talha0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Hiç sanmıyorum artık boşu boşuna da yazmıcam gençer gaming bende büyük etki yapti bak tamam kabul ediyorum fiyatlar gerçekten uygun baya uygun ben aldığm sistemi internette toplamaya kalktığım zaman 3000 tl daha fazla çıkıyor sizin dediğinize göre de kablolama vs çok iyi fakat kargo hizmeti ekstra ücret vb bunlar kabul edilebilecek şeyler değil geri dönüş de yapılmıyor saf saf bekliyoruz sistem gelcek diye

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
sistemde 'kargolandı' yazıyor mu? gençer siparişlerim sekmesine girin kargolandı yazınca ertesi günü teslim almış olursunuz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri