Gencer Gaming Ekstra Ücret Talebi

Gencergaming

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Tepki
38
Herkese merhabalar, yaşanılan gecikmeler sizi üzdüğü kadar bizi de üzmektedir. Bildiğiniz üzere büyük kampanyalardan sonra aşırı yoğunluk oluşmuştur, bu sebepten sistemlerin teslim tarihlerinde ufak gecikmeler yaşanmaktadır. Firma olarak sistemlerin bir an önce sizlere ulaşması için yoğun mesai harcamaktayız, gece gündüz demeden ekip arkadaşlarımız sistemlerin tarafınıza iletilmesi için çalışmaktadır. Bu süreçte tek hedefimiz en kısa sürede sistemlerinizde oyun oynamanızı ve mutluluğunuzu görmektir. Gecikme adına tekrardan özür dileriz.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Yarın 8.iş günü :d
1686681258990.png

10 İş günü olup geçtikten sonra sistem hâlâ gelmediyse o zaman yazabilirsiniz.

0Talha0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Ekli dosyayı görüntüle 22579
10 İş günü olup geçtikten sonra sistem hâlâ gelmediyse o zaman yazabilirsiniz.
hocam 10 iş günü ne demek haberiniz var mı yaw orta segment sitem alıyoruz 10 iş günü diyorlar benim arkadaşım 11 haziran tarihinde gamingentr den pc aldı bugun saat 10.00 civarı pc gelmiş şimdi baktığımız zaman şuan neredeyse hiçbir pc şirketi 10 iş gününe pc getirmiyor bu arada 10 iş günüde değil ben aradım sordum hatta yukarıda da belirttim bana 10-13 iş günü dendi haberiniz olsun.

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Kral gençer baya bekletiyor ya adamların hızı yavaş ama harbi iyi sistem yapıyorlar, mecbur bekleyeceksin ben de 12 gün bekledim sorunsuz geldi çok şükür.

Monitörün ne bu arada

0Talha0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Kral gençer baya bekletiyor ya adamların hızı yavaş ama harbi iyi sistem yapıyorlar, mecbur bekleyeceksin ben de 12 gün bekledim sorunsuz geldi çok şükür.

Monitörün ne bu arada
Hocam ben monitör de kazıklandım yaa jsjsjsjsjs 1ms yazıyor du şerefsizler 4-5 ms monitör gönderdiler ama laptopa hdmı dan bagladım ms degeri o yüzden cıkıyo olabilir hz degerinide henüz denemedim 60 hz de takılı pc gelsın asıl onla denicem

Monitörün ne bu arada
hocam siz pc olarak ne almıştınız bu arada

Son düzenleme:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Kampanyalı sistemlerde yoğunluk olduğu için bu bekleme süresi normal. Ben bu foruma katıldığımdan beri kampanyalı sistemlerde uzun süreli kargo şikayetini görüyorum.

Loxria

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
hak verilecek bir durum yok mesaj attığımızda 5-7 iş günü diye belirtiyorlar sonrasından sitelere 7-10 gün yazıyorlar kimse beni yanlış anlamasın bi sistem bitmeden diğer sistem çıkartan ben değilim yoğunluğu olabilir personeli olmayabilir ben buna kesinlikle bir şey demiyorum allah daha çok versin daha çok kazandırsın bi sistem daha teslim edilmeden 2 li çıkan sistem 3.sistem ortaya atan yine aynı firma.. daha fazla girip forumlara yazmayacağım gelirse gelir diyerek noktalıyorum foruma daha bilgi kirliliği yapmak istemiyorum aynı şeyleri tekrar tekrar söylemenin bir anlamı yok
hocam beni yanlis anlamayin bende ilk alisverisimi gerceklestiriyorum gencergamingden ama 5-7 ibaresini ben gormedim. siparisi verdigim gun mailden sordum 7-10 gun is gunu icerisinde dediler hafta sonlari dahil degil

oguzyslli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
hocam beni yanlis anlamayin bende ilk alisverisimi gerceklestiriyorum gencergamingden ama 5-7 ibaresini ben gormedim. siparisi verdigim gun mailden sordum 7-10 gun is gunu icerisinde dediler hafta sonlari dahil degil
Size gencerle olan mesajımı SS attım gördünüz mü bu konu gereksiz hal almaya başladı takibi bırakıyorum iyi forumlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri