Gençer Gaming'den aldığım toplama sistem de coil whine hatası (SORUN ÇÖZÜLDÜ)

fleew

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
bir kez daha gencergamingden alışveriş yapılmaması gerektiği kanıtlandı.

Son düzenleme:

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Kartda cw çıkması ile gençer gaming arasındaki bağlantıyı anlamadım.

KS

milyonerX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Kartda cw çıkması ile gençer gaming arasındaki bağlantıyı anlamadım.
Bağlantı şu, sistemin testlerini yapıp göndereceklerini söylediler ancak eğer ki test yapılsaydı bu problem tespit edilmiş olurdu ve iki bileşende de coil whine sorunu çıkmamış olurdu ben de gönül rahatlığı ile sistemimi kullanabilirdim, anlayabildin mi şu an?

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Bağlantı şu, sistemin testlerini yapıp göndereceklerini söylediler ancak eğer ki test yapılsaydı bu problem tespit edilmiş olurdu ve iki bileşende de coil whine sorunu çıkmamış olurdu ben de gönül rahatlığı ile sistemimi kullanabilirdim, anlayabildin mi şu an?
Bence onların yaptığı test şey oluyor bağlantı yapılıyor görüntü veriyorsa okey deyip gönderiyorlar yoksa furmarkta falan illaki belli olur cw ama cwyi problem olarak saymıyor olabilirler

Trileçe Bey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
Üstelik psudaki coil whine hafife alincak bir şey değil orada zaten siçmişlar

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Anladım reis sakin :D. Onlar test yaptıysa bile cw yi problem olarak algılamaz kolay kolay firmalar diye düşünüyorum. Konuyu şimdi okudum galiba iade edilecek. Eğer paran eline geçerse şuan gaming gen de 2 tane farklı 22k ya 3070 li sistemler var.

WayLost

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Firmanın sahibi ulaştı sistemi iade alacaklarını söyledi ve firma isminin zarar görmemesi için iade işlemi tamamlanana kadar videoyu gizliye almamı talep etti bende kabul ettim, iade işlemi tamamlanınca videoyu tamamen kaldıracağım ve firma sorunumu çözmüş olacak, tabi çözülene kadar bir şey demek doğru olmaz çözülmesini bekliyorum, desteğiniz için teşekkürler
Yürü beeee

KS

milyonerX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Firma iadeyi kabul etti ve param geri yatırıldı, sorun çözüldü, ilginiz ve desteğiniz için hepinize tek tek teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri