Fırsat GencerGaming BONUM RX 6600 Sistem 12.999 TL

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
Tamam 500 TL fırsat değilse iban atıyorum gönder kardeşim bana çok paranız varya etrafa saçıyorsunuz. Gönder atıyorum iban
Acil olarak F/P ile Fırsat arasındaki farkı öğrenmen lazım. Seviyeyi düşürmeseydin iyidi.

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Acil olarak F/P ile Fırsat arasındaki farkı öğrenmen lazım. Seviyeyi düşürmeseydin iyidi.
Evet bunu senin öğrenmen lazım sana basit bir şekilde açıklayayım istersen. Aynı parçalarla sistemi topladığında 1344 TL fazla çıkıyor bu fırsat. Sen bu farkı 500 TL ye kadar düşürüyorsun buda Fiyat performans. Bunu iyi ezberle.

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Şu attığın kasanın içinde Aigo psu olduğu bile mechul. Hiç bir yerde yazmıyor. Bunları bilmeden bu kasayı atıyorsun. Sonra bana kalmış yanlış bilgi veriyorsun diyorsun. Gamegaraj darkflashın içine aigo koyuyor. Senin attığın satıcı içine aigo koyduğunu bilmeden buraya atıyorsun. Yanlış bilgide budur bu arada.

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
Evet bunu senin öğrenmen lazım sana basit bir şekilde açıklayayım istersen. Aynı parçalarla sistemi topladığında 1344 TL fazla çıkıyor bu fırsat. Sen bu farkı 500 TL ye kadar düşürüyorsun buda Fiyat performans. Bunu iyi ezberle.

Varsayımlar üzerinde ithamlarda bulunuyorsun. Seviyen doğru değil. Dolayısıyla seninle daha fazla konuşmayacağım takip ettiğim birisin ve ben de 18'imde değilim. Paylaşımın için teşekkürler. Aşağıdaki sistemi kendimiz 500 TL fark ile toplayabiliyorsak konudaki sistemin F/P olduğunu düşünüyorum. Son yorumumdur. Sabaha kadar yazabilirsin.

AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHz - 2.381,21 TL

GIGABYTE B550M-DS3H - 1.750 TL

XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 - 5.706 TL

GoodRam IRDM PRO 16GB(2x8) Deep Black 3600mhz CL18 DDR4 Ram 1.020,46 TL

Team 512 GB MP34 - 1.200,65 TL

Dark Flash Darkflash Aquarius-mesh 650w 80+ RGB - 1.499 TL

Kolay gelsin

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Varsayımlar üzerinde ithamlarda bulunuyorsun. Seviyen doğru değil. Dolayısıyla seninle daha fazla konuşmayacağım takip ettiğim birisin ve ben de 18'imde değilim. Paylaşımın için teşekkürler. Aşağıdaki sistemi kendimiz 500 TL fark ile toplayabiliyorsak konudaki sistemin F/P olduğunu düşünüyorum. Son yorumumdur. Sabaha kadar yazabilirsin.

AMD Ryzen 5 5500 3.6 GHz - 2.381,21 TL

GIGABYTE B550M-DS3H - 1.750 TL

XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 - 5.706 TL

GoodRam IRDM PRO 16GB(2x8) Deep Black 3600mhz CL18 DDR4 Ram 1.020,46 TL

Team 512 GB MP34 - 1.200,65 TL

Dark Flash Darkflash Aquarius-mesh 650w 80+ RGB - 1.499 TL

Kolay gelsin
Varsayım değil kanıtları yukarda tek tek paylaştım. Ama sen hala kararlı bile değilsin her attığında savunduğun sistemde bile parça değiştiriyorsun. Bu seferde fark 556 TL oldu. İşte bu kararsızlığın bile her şeyin cevabı aslında. Ha bu arada seviye seviye diyorsun ya sana argo veya yanlış bir cümle kurmadım. Seviyeyi bulmayı başka şeylere göre karar veriyorsan. Ben senin seviyeni ilk attığın sistemde gördüm. Sana iyi günler şimdi.

Son düzenleme:

Vegien

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Onu bunu bilmem bu piyasada Gençer gamingin üstüne hazır kasa çıkaran bir site yok. Alanında 1 numara.

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
bu bana çok şeyli bir yorum geldi. Baya sponsor veya firma kokuyor.
Aslında baktığın zaman doğru söylüyor adamların son 6 sistemden 4 ü çok tutuldu ve rakipsiz fiyattaydı. Rx6800xt sistemi 22000 TL ye sattılar. RTX 3070Ti sistemi 20000 TL ye sattılar. Haqqus gen3 en fazla önerdiğimiz sistemdi. Bide yine haqqusun RTX 3050 li sistemi vardı baya ucuza hatta RX6600 ile değişimi vardı onunda.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Aslında baktığın zaman doğru söylüyor adamların son 6 sistemden 4 ü çok tutuldu ve rakipsiz fiyattaydı. Rx6800xt sistemi 22000 TL ye sattılar. RTX 3070Ti sistemi 20000 TL ye sattılar. Haqqus gen3 en fazla önerdiğimiz sistemdi. Bide yine haqqusun RTX 3050 li sistemi vardı baya ucuza hatta RX6600 ile değişimi vardı onunda.

alanında 1 numara değil hocam birincisi, ikincisi üstüne hazır kasa çıkartan site yok da yanlış. Daha dün kurulup bugün satış yapmaya başlayan bir firmayı öne çıkartıp forumlarda iyi göstermekten başka bir şey değil bu yorum.

KS

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
alanında 1 numara değil hocam birincisi, ikincisi üstüne hazır kasa çıkartan site yok da yanlış. Daha dün kurulup bugün satış yapmaya başlayan bir firmayı öne çıkartıp forumlarda iyi göstermekten başka bir şey değil bu yorum.
Alanında 1 numara kısmına kısmen bende katılmıyorum desteklediğim kısım iyi sistem çıkarmalarıydı.

Vegien

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
daha iyisi varsa buyur söyle. Haftalarca bütün önerilerde tek gördüğüm gençer gamingin sistemleriydi. Zaten ben de o önerilerde görüp aldım sistemi. Kimse babamın oğlu değil hakkını teslim etmek lazım sitenin. Ayda yılda 1 tane çıkaran siteler gibi değil sistemlerin en az yarısı fırsat seviyesinde

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
daha iyisi varsa buyur söyle. Haftalarca bütün önerilerde tek gördüğüm gençer gamingin sistemleriydi. Zaten ben de o önerilerde görüp aldım sistemi. Kimse babamın oğlu değil hakkını teslim etmek lazım sitenin. Ayda yılda 1 tane çıkaran siteler gibi değil sistemlerin en az yarısı fırsat seviyesinde

basit bir örnek: https://forum.pchocasi.com.tr/konu/vok-gtx1660ti-sistem-7-999tl.33640/#post-242782

bunun gibi onlarca bulurum. İyi fiyat yapmış olabilirler ama piyasada 1 numara, üstüne sistem çıkartan yok falan doğru değil.

Vegien

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
basit bir örnek: https://forum.pchocasi.com.tr/konu/vok-gtx1660ti-sistem-7-999tl.33640/#post-242782

bunun gibi onlarca bulurum. İyi fiyat yapmış olabilirler ama piyasada 1 numara, üstüne sistem çıkartan yok falan doğru değil.
itopya mı en iyi f/p fırsat hazır kasa çıkaran site? İnternet satışı bile olmayan bir ürünle mi örnek verdin? Dediğim anlaşılmadı sanırım. Sadece tek bir site olacak ve demelisin ki mesela incehesap en iyi hazır kasaları çıkarıyor. 1 ondan 1 başka siteden falan bahsetmiyorum.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
itopya mı en iyi f/p fırsat hazır kasa çıkaran site? İnternet satışı bile olmayan bir ürünle mi örnek verdin? Dediğim anlaşılmadı sanırım. Sadece tek bir site olacak ve demelisin ki mesela incehesap en iyi hazır kasaları çıkarıyor. 1 ondan 1 başka siteden falan bahsetmiyorum.

hocam sanırım bilerek yazıyorsunuz yada bu forumda ve donanım arşivi forumda gençer gamingin kullanıcılara para verip yorum yazdırdığını düşünmeye başladım ve yorumları takip edicem bundan sonra sıkı şekilde

daha 3 hafta önce 11.999 tl rtx 3060 satıldı bu forumda vatan ile. Ondan önce gg6 gibi efsaneler geçti. Donanım arşivi itopya ile ne sistemler çıktı. 2 sistem çıkan gençer gaming 1 numaramı oldu şimdi ?

o yüzden sizi ikna etmek icin uğraşmiycam çünkü kasıtlı yapıyorsunuz

Vegien

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
hocam sanırım bilerek yazıyorsunuz yada bu forumda ve donanım arşivi forumda gençer gamingin kullanıcılara para verip yorum yazdırdığını düşünmeye başladım ve yorumları takip edicem bundan sonra sıkı şekilde

daha 3 hafta önce 11.999 tl rtx 3060 satıldı bu forumda vatan ile. Ondan önce gg6 gibi efsaneler geçti. Donanım arşivi itopya ile ne sistemler çıktı. 2 sistem çıkan gençer gaming 1 numaramı oldu şimdi ?

o yüzden sizi ikna etmek icin uğraşmiycam çünkü kasıtlı yapıyorsunuz
Şuanda itopyaya girdim. Hazır sistemlere tıkladım 94 tane sistem çıktı karşıma. Bırak f/p sistemi kazık olmayan tek 1 tane sistem söyler misin? Adamlar para verse bana mı verir :D Geçmiş mesajlarım ortada daha bu piyasaya geleli 15 gün olmamıştır. Youtuberlar sayesinde gelen sistemleri elbette dahil etmeyeceğim. Onlar farklı konular. Bir dünya site var. Dersin ki şu siteye gir sistemlerin yarısı f/p sürekli de böyle sistemler çıkartıyorlar. Yok. Olsa zaten o siteden alırdım pcyi. Ben yeni olduğumdan gençer yeni midir ne kadar vardır bilmem. Dıştan baktığım zaman tüm focusları hazır sistem olan bir site olarak görüyorum. Çünkü herhangi bir bileşene tıklıyorum 1 cümle bile bilgi yok başka siteden bakıyorum mecbur. Sadece isim ve fiyat yazıp geçmişler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri