Gigabyte Aorus KP XD RTX 3070 Laptop Kasma Sorunu.

KS

Conterct

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Evet cihazda bir sıkıntı var ekleyin.
Hocam az önce servisle görüştüm. Anakartımda sorun olduğunu ve anakartın değişeceğini söylediler. Bayramdan sonraya sarkacakmış geri göndermeleri. Servis biraz yavaş çalışıyor ama çalışıyor. Birde ürünün sıfırıyla değişmesi gerekmez mi ? Sonuçta ürünü alalı 1 ay bile olmamıştı.

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Hocam az önce servisle görüştüm. Anakartımda sorun olduğunu ve anakartın değişeceğini söylediler. Bayramdan sonraya sarkacakmış geri göndermeleri. Servis biraz yavaş çalışıyor ama çalışıyor. Birde ürünün sıfırıyla değişmesi gerekmez mi ? Sonuçta ürünü alalı 1 ay bile olmamıştı.
Merhabalar, %90 İhtimalle Değişim Yapcaklar Bilgisiyarı Çünkü Ekran Kartı Ve İşlemci Laptoplarda Mantık Olarak Çip Şeklinde Anakart'da Yapışık Olduğu İçin Mecvuren Değişim Yaparlar Diye Düşünüyorum Bende Eskiden Sizin Kullandınız Markadan Laptop Kullanıyodum Aynı Sorun Vardı Anakart Değişcekti Onun Yerine Değişim Yaptılar.

KS

Conterct

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhabalar, %90 İhtimalle Değişim Yapcaklar Bilgisiyarı Çünkü Ekran Kartı Ve İşlemci Laptoplarda Mantık Olarak Çip Şeklinde Anakart'da Yapışık Olduğu İçin Mecvuren Değişim Yaparlar Diye Düşünüyorum Bende Eskiden Sizin Kullandınız Markadan Laptop Kullanıyodum Aynı Sorun Vardı Anakart Değişcekti Onun Yerine Değişim Yaptılar.
Öyle bir şey olursa daha iyi olur tabii hocam. Sıfır aldığım bir ürün sonuçta. Yetkili Teknik serviste olsa açılmış olması pek içime sinmedi.

KS

Conterct

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Evet cihazda bir sıkıntı var ekleyin.
Uğur hocam bugün bilgisayarı yenileyip gönderdiler ancak gelen bilgisayarda witcher 3 de sorun devam ediyor. 3d mark stress testinde yeni bilgisayarda not passed oldu. Acaba cihazda bir sorun yok bende mi var ? Ne yapma mı önerirsiniz, kafayı yemek üzereyim.

KS

Conterct

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-08-05 170913.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-05 170913.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 10

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Yok ya bu bahsettiğiniz sorundan nette araştırdım 12-13 güvenilir bildiğim TR ve Yabancı sayfalarda ama yok benzer bir sorundan bahseden.

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Flash bellek yerine masaüstüne bi klasör oluşturup sonrasında çektiğiniz videoları oraya ekleyin. Şikayet notunda belirtirsiniz bakarlar tabi şifre kullanıyorsanız kaldırın yada nota şifreyi de ekleyin.

KS

Conterct

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Flash bellek yerine masaüstüne bi klasör oluşturup sonrasında çektiğiniz videoları oraya ekleyin. Şikayet notunda belirtirsiniz bakarlar tabi şifre kullanıyorsanız kaldırın yada nota şifreyi de ekleyin.
Hocam cihaz gidip geldi. Yeni gelen cihazda aynı sorun devam ediyor.

KS

Conterct

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Yok ya bu bahsettiğiniz sorundan nette araştırdım 12-13 güvenilir bildiğim TR ve Yabancı sayfalarda ama yok benzer bir sorundan bahseden.
Abi bende anlayamadım bir türlü. Kimisi win10 kur diyor kimisi bios ile ilgili diyor. Witcher 3 de %1 fps 5 falan olduğu oldu. Başka oyunlardada test edicem ancak time spy stress testide geçemiyor.

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
İade Edin, hiç uğraşak gibi deyil zamanınıza yazık valla. Parayla rezil oluyoruz cidden. Sizdede bir sorun yok , Yetkili firmadada sorun yok. Tahminice bilgisiyarla alakalı ama yazılımsal bir sorun. Youtube da baktımda testler gayet iyi passed olarak geçiyor. Sizin yaptınız güncellemelerde sorun olabilir. Cihazı formatladıktan sonra sadece ekran kartı driverını kurun. Ve windows Update'i Kapatın. Bide böyle deneyin.

KS

Conterct

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Gta 5 ve Witcher 3 yine aynı….

Ekli dosyalar

• E65E6A41-EF3B-461A-86F2-F9A2D3F46273.jpeg
    E65E6A41-EF3B-461A-86F2-F9A2D3F46273.jpeg
    542 KB · Görüntüleme: 6
  • 751F4F6D-2A70-41ED-9E87-A65EDCC7D9DE.jpeg
    751F4F6D-2A70-41ED-9E87-A65EDCC7D9DE.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 6
KS

Conterct

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
İade Edin, hiç uğraşak gibi deyil zamanınıza yazık valla. Parayla rezil oluyoruz cidden. Sizdede bir sorun yok , Yetkili firmadada sorun yok. Tahminice bilgisiyarla alakalı ama yazılımsal bir sorun. Youtube da baktımda testler gayet iyi passed olarak geçiyor. Sizin yaptınız güncellemelerde sorun olabilir. Cihazı formatladıktan sonra sadece ekran kartı driverını kurun. Ve windows Update'i Kapatın. Bide böyle deneyin.
Dediklerinizide deniyicem hocam.

KS

Conterct

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
@ugur.gozaydin abi son olarak ne yapma mı önerirsin ? İade istesem 30k ya almıştım şuan 43k fiyatı. Tekrar değişim istesem 2 ay daha kafadan yok bilgisayar. Onun dışında kabul ederlerse üstüne 7k daha koyup şunu mu alsam diye de düşünüyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
İade ederseniz 12500H/12700H/6800H işlemcileri olan güncel cihazlar alınabilir. 30-40K civarlarına. Sorduğunuz makine bence gereksiz pahalı.

KS

Conterct

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
İade ederseniz 12500H/12700H/6800H işlemcileri olan güncel cihazlar alınabilir. 30-40K civarlarına. Sorduğunuz makine bence gereksiz pahalı.
Pazartesi günü bir bilgisayarcıya gösterdikten sonra bilgisayara sorunlu derse tekrar iletişime geçicem itopyayla. Kabul ederseler sadece itopya üzerinden bilgisayar alabilirim sanırım. İtopya üzerinden 50k ya kadar öneriniz olursa bekliyorum hocam.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
Pazartesi günü bir bilgisayarcıya gösterdikten sonra bilgisayara sorunlu derse tekrar iletişime geçicem itopyayla. Kabul ederseler sadece itopya üzerinden bilgisayar alabilirim sanırım. İtopya üzerinden 50k ya kadar öneriniz olursa bekliyorum hocam.
O zaman sorduğunuz cihazı alacaksınız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri