Goat V2 Aldım Win 10 Mu Yoksa Win 11 Mi ? Kurmalıyım

Win 10 Vs Win 11

• Kullanılan toplam oy
    13

AtillaGunnes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Windows 10 un daha iyi olduğunu Windows 11 in hala çok sorunlu olduğunu okudum. Farklı bir yerde ise İntel 12/13 Th işlemcilerin win 11 de daha fazla performans verdiğin okudum . Hangisi doğru ne kurmalıyım cevaplarınızı bekliyorum : )

caen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
11de hiçbir performans artısı yok, olsada yaşayabileceğin sıkıntılara değmez. Garanti ve bildiğinden git kafan rahat olsun. %1 %2lik performans artışı için sıkıntılarla uğraşmak istemiyorum

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
122
Windows 10 un daha iyi olduğunu Windows 11 in hala çok sorunlu olduğunu okudum. Farklı bir yerde ise İntel 12/13 Th işlemcilerin win 11 de daha fazla performans verdiğin okudum . Hangisi doğru ne kurmalıyım cevaplarınızı bekliyorum : )
Bence win10 bana göre daha sade kullanımı kolay

adem kurt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ücretsiz bir şekilde windows 10 kurulabiliyor mu?

KS

AtillaGunnes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
11de hiçbir performans artısı yok, olsada yaşayabileceğin sıkıntılara değmez. Garanti ve bildiğinden git kafan rahat olsun. %1 %2lik performans artışı için sıkıntılarla uğraşmak istemiyorum

Bende win 10 düşünüyorum daha temiz ve daha problemsiz gibi teşekkürler görüşünü paylaştığın için

Ücretsiz bir şekilde windows 10 kurulabiliyor mu?

Windows u ben kendim kurucam valla flash a windows 10 iso dosyasını indirip yazıdırıyorsun sonra bilgisayara takıp yüklüyorsun bu kadar vatan da windows kurmaya ücret isteniliyor diye biliyorum

Bence win10 bana göre daha sade kullanımı kolay

Teşekkürler windows 10 kuracağım büyük ihtimal daha sade ve daha temiz bir işletim sistemi : )

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
win 10 için anahtar yoksa oem key alabilirsiniz

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
binlerce tl içeren pc ye cmd den aktif etme yöntemini kullanmazsın 50 100 tl key için diye düşünüyorum ama tercih meselesi tabi :)

Güvenli bir site öneriniz var mı ?
tam bilmiyorum site olarak öneremem ama pc hocasının kanalında oem key satılan siteyi önerdiği videoya denk gelmiştim diye hatırlıyorum

KS

AtillaGunnes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
saglamlisans bakabilirsiniz.

Teşekkürler

binlerce tl içeren pc ye cmd den aktif etme yöntemini kullanmazsın 50 100 tl key için diye düşünüyorum ama tercih meselesi tabi :)

tam bilmiyorum site olarak öneremem ama pc hocasının kanalında oem key satılan siteyi önerdiği videoya denk gelmiştim diye hatırlıyorum

Yok ya bende cmd aktif etmeyi düşünmüyorum 4 Senedir bilgisayar alıcam diye uğraşıyorum sonunda aldık onu da cmd den etkinleştirmeyelim

cmdden aktif etme vardi

fakat KMSpico ya dikkat edin

Oem key düşünüyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri